DEVLET HASTANELERİ

Nevşehir Devlet Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları

Nevşehir Devlet Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları, Nevşehir Devlet Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Nevşehir Devlet Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları Randevu, Nevşehir Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Nevşehir Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Nevşehir Devlet Hastanesi Gastroenteroloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırdık.

Nevşehir Devlet Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları Hakkında

Nevşehir Devlet Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları ile Nevşehir ili ve çevre illere hizmet vermektedir. 2011 yılında 317 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye başlayan hastane daha sonra yatak kapasitesini 500’e kadar çıkarmıştır. Hastane alanında uzman ekip tarafından yılda yaklaşık bir milyon hasta tedavi edilmektedir. Hastane yeni ve modern binasında temiz bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Nevşehir Devlet Hastanesi Gastroenteroloji Kliniğinde sindirim sistemi kanalı dediğimiz yemek borusundan başlayarak mide, ince bağırsak, kolon ve rektum, pankreas, safra kesesi, safra kanalları ve karaciğerde oluşan hastalıkların teşhis ve tedavisi yapılmaktadır.

Nevşehir Devlet Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları
Nevşehir Devlet Hastanesi Gastroenteroloji Uzmanları

Nevşehir Devlet Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları

Uzm. Dr. SERCAN KİREMİTÇİ Nevşehir Devlet Hastanesi Gastroenteroloji Uzmanı

Nevşehir Devlet Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Nevşehir Devlet Hastanesi Gastroenteroloji Uzmanları hakkındaki deneyim ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Nevşehir Devlet Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Nevşehir Devlet Hastanesi Gastroenteroloji Uzmanları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Nevşehir Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Nevşehir Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar Nevşehir şehir merkezinde faaliyet gösteren 2, 4, ve 5 hat numaralı minibüslere binerek hastaneye ulaşabilirler.

Nevşehir Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Nevşehir Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Nevşehir Devlet Hastanesi Gastroenteroloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: 15 Temmuz Mahallesi 148. Sokak No:1 Merkez / Nevşehir
Tel: +90.384 228 50 50
Fax: +90.850 259 32 88
E-Mail: [email protected]

Bir diğer makalemizde Nevşehir Devlet Hastanesi Romatoloji Doktorları, Nevşehir Devlet Hastanesi Romatoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Nevşehir Devlet Hastanesi Romatoloji Doktorları Randevu, Nevşehir Devlet Hastanesi‘ne Nasıl Gidilir? Nevşehir Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Nevşehir Devlet Hastanesi Romatoloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir