ÜNİVERSİTE HASTANELERİ

Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları

Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları, Psikiyatri Nedir? Psikiyatri Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Randevu, Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yol Tarifi, Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makalede sizlere yardımcı olmaya çalıştık.

Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Hakkında

Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları ile başta Mersin ili olmak üzere çevre illere hizmet vermektedir. Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Mersin’in Yenişehir ilçesinde bulunan bir üniversite hastanesidir. 1982 yılında Mersin Devlet Hastanesi olarak kurulmuş olan hastane, 1992 yılında Mersin Üniversitesi’ne bağlı olarak Tıp Fakültesi Hastanesi haline gelmiştir. Hastane, 10 bloktan oluşan 180.000 metrekarelik bir alan üzerinde hizmet vermektedir. Hastanede 1.000’den fazla yatak kapasitesi, 16 ameliyathane, 10 yoğun bakım ünitesi, 100’ün üzerinde poliklinik bulunmaktadır. Bölgenin en büyük hastanelerinden biri olan Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, alanında uzman ekibiyle modern hizmet kampüsünde son teknoloji ile donatılmış tıbbi cihazlarla hijyenik bir ortamda hastalara hizmet vermektedir.

Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları listesini vermeden önce dilerseniz kısaca psikiyatri bilim dalı hakkında bilgi verelim.

Psikiyatri Nedir?

Psikiyatri bir diğer bilinen adıyla Ruh sağlığı ve hastalıkları beynin işleyişini inceleyen bir bilim dalıdır. Kişilerin davranış, duygu ve düşüncelerindeki değişikliklerle ortaya çıkan ruh hastalıkları yada sinirlilik denilen hastalıklarının teşhis ve tedavisi yapılmaktadır. Uzman psikiyatristler tarafından hastalar muayene edilmektedir. Psikiyatristler 6 yıllık tıp fakültesini bitirdikten sonra psikiyatrist unvanını alırlar. Psikiyatristler ilaç ve psikoterapi (ruhsal tedavi) yöntemleri kullanarak hastalıkları iyileştirmektedirler.

Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları
Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları

Psikiyatri Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar?

 • Depresyon
 • Panik bozukluğu
 • Dikkat eksikliği (Hiperaktivite)
 • Obsesif-kompulsif bozukluk
 • Bipolar bozukluk
 • Sosyal fobi
 • Anksiyete bozukluğu
 • Şizofreni
 • Uyku ve uyku bozuklukları
 • Paranoid kişilik bozukluğu

  Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları

  Prof. Dr. ŞENEL ACAR Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

  Prof. Dr. ŞADİYE VİSAL BUTURAK Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

  Prof. Dr. AYLİN ERTEKİN YAZICI Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

  Prof. Dr. MELİKE NEBİOĞLU YILDIZ Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

  Prof. Dr. FEVZİYE TOROS Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

  Prof. Dr. MUSTAFA KEMAL YAZICI Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

  Doç. Dr. GÜLEN GÜLER AKSU Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

  Dr. Öğr. Üyesi EDA ASLAN Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

  Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

  Siz değerli ziyaretçilerimiz Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

  Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Randevu Al

  Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi resmi internet sitesinin online randevu bölümünden veya 0 324 241 00 00 numaralı telefonu tuşlayarak Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

  Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

  Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar, aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’ne ait hat ve numaralı otobüslere binerek ulaşım imkanı sağlayabilirler.

  • 11M – Stadyum – Amatem – Üniversite – Çarşı – Meşot
  • 19M – Yeşilçimen – Özgürlük – Zeytinkent – Tıp Fakültesi
  • 22M – Meşot – Çarşı – Stadyum
  • 23M – Stadyum – Çavuşlu – Şehir Hastanesi
  • 28M – Tece – 2. Çevre yolu – Üniversite – Şehir Hastanesi – Meşot
  • 29M – Meşot – Gmk – Kız Yurdu – Stadyum
  • 36M – Çarşı – Üniversite – Eski Mezitli
  • 37M – Meşot – Üniversite – Kuyuluk
  • 69M – Stadyum – Amatem – Üniversite – 2. Çevre Yolu – Özgürlük – Yeşilçimen
  • 76M – Eski Mezitli – Soli – Üniversite – Şehir Hastanesi
  • 77M – Şehir Hastanesi – Meşot – Üniversite – Tece
  • 111 – Adanalıoğlu – Çarşı – Taş Bina – Üniversite – Stadyum
  • 121 – Kazanlı – Makine İkmal – Taş Bina – Üniversite – Stadyum

  Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

  Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yol Tarifi

  Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

  Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

  Adres: Mersin Üniversitesi Çiftlikköy Kampüsü 33343 YENİŞEHİR / MERSİN

  Tel: 0 324 241 00 00

  E-mail : [email protected]

  İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer bir makalemizde Mersin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları, Mersin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Mersin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Randevu, Mersin Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Mersin Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Mersin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Polikliniği İletişim ve Adres bilgilerine yer verdik.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir