DEVLET HASTANELERİ

Mersin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları

Mersin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları, Mersin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Mersin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Randevu, Mersin Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Mersin Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Mersin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Mersin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Hakkında

Mersin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları alanının en başarılı uzman kadrolarından oluşmaktadır. Hastalığın tanı, teşhis ve tedavi süreçleri sırasında yapılan uygulamalar profesyonel ellerde gerçekleştirilmektedir. Yüksek teknolojik imkânlar ve fiziki alt yapısıyla hizmet vermekte olan Mersin Şehir Hastanesinde hasta memnuniyeti ön planda olup İnsan odaklı hizmet anlayışı ile çalışan uzman hekimler görev yapmaktadır.

Mersin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri kliniğinde ruhsal bozuklukların, duygusal ve davranışsal bozuklukların kökeni, teşhisi, önlenmesi ve tedavi hizmetleri verilmektedir. Mersin Şehir Hastanesi‘nin Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri kliniğinde Panik Atak Rahatsızlığı, Anksiyete Bozukluğu, Hiperaktivite ve Dikkat Eksikliği, Kaygı Bozukluğu, Şizofreni, Kişilik Bozukluğu, Depresif Bozukluk, Madde kullanımına bağlı Bozukluk, Otizm Bozukluğu, Disosiyatif Bozukluk, Nörobilişsel Bozukluk gibi hastalıklara çare aranmaktadır.

Mersin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları
Mersin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları

Mersin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları

Uzm. Dr. ALİ GÖKHAN DALOĞLU Mersin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Uzm. Dr. BEKİR YAPICIOĞLU Mersin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Uzm. Dr. GONCA AYŞE ÜNAL Mersin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Uzm. Dr. HAMDİ YILMAZ Mersin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Uzm. Dr. KENAN TEMİZ Mersin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Uzm. Dr. NURCİHAN AKBULUT Mersin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Uzm. Dr. OĞUZHAN DOĞAN Mersin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Mersin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Mersin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Mersin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Mersin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Mersin Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Mersin Şehir Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin 12, 15, 18, 28, 29, 32, 76 ve 79 hat numaralı otobüslerini kullanarak ulaşım imkanı sağlayabilirler.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Mersin Şehir Hastanesi Yol Tarifi

Mersin Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Mersin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Kliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Korukent Mah. 96015 Sok. Mersin Entegre Sağlık Kampüsü33240 Toroslar/Mersin
Tel: 0 324 225 10 00
E-Mail: [email protected]

Diğer bir makalemizde Mersin Toros Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları, Psikiyatri Nedir? Psikiyatri Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Mersin Toros Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Mersin Toros Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Randevu, Mersin Toros Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Mersin Toros Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Mersin Toros Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerine yer verdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir