DEVLET HASTANELERİ

Mersin Şehir Hastanesi Çocuk İmmünolojisi ve Alerji Hastalıkları Doktorları

Mersin Şehir Hastanesi Çocuk İmmünolojisi ve Alerji Hastalıkları Doktorları, Mersin Şehir Hastanesi Çocuk İmmünolojisi ve Alerji Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Mersin Şehir Hastanesi Çocuk İmmünolojisi ve Alerji Hastalıkları Doktorları Randevu, Mersin Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Mersin Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Mersin Şehir Hastanesi Çocuk İmmünolojisi ve Alerji Hastalıkları Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Mersin Şehir Hastanesi Çocuk İmmünolojisi ve Alerji Hastalıkları Doktorları Hakkında

Mersin Şehir Hastanesi Çocuk İmmünolojisi ve Alerji Hastalıkları Doktorları alanının en başarılı uzman kadrolarından oluşmaktadır. Hastalığın tanı, teşhis ve tedavi süreçleri sırasında yapılan uygulamalar profesyonel ellerde gerçekleştirilmektedir. Yüksek teknolojik imkânlar ve fiziki alt yapısıyla hizmet vermekte olan Mersin Şehir Hastanesinde hasta memnuniyeti ön planda olup İnsan odaklı hizmet anlayışı ile çalışan uzman hekimler görev yapmaktadır.

Mersin Şehir Hastanesi Çocuk İmmünolojisi ve Alerji Hastalıkları kliniğinde alanında uzman hekimler tarafından astım, alerjik rinit, besin alerjisi, ilaç alerjisi, böcek alerjisi, alerjik deri hastalıkları, alerjik göz hastalıkları, kronik öksürük, eklem iltihabı, ürtiker, atopik dermatit (egzama) gibi hastalıkların teşhis ve tedavisi gerçekleştirilmektedir.

Mersin Şehir Hastanesi Çocuk İmmünolojisi ve Alerji Hastalıkları Doktorları
Mersin Şehir Hastanesi Çocuk İmmünolojisi ve Alerji Hastalıkları Doktorları

Mersin Şehir Hastanesi Çocuk İmmünolojisi ve Alerji Hastalıkları Doktorları

Uzm. Dr. AYŞE AYDOĞDU Mersin Şehir Hastanesi Çocuk İmmünolojisi ve Alerji Hastalıkları Uzmanı

Mersin Şehir Hastanesi Çocuk İmmünolojisi ve Alerji Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Mersin Şehir Hastanesi Çocuk İmmünolojisi ve Alerji Hastalıkları Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Mersin Şehir Hastanesi Çocuk İmmünolojisi ve Alerji Hastalıkları Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Mersin Şehir Hastanesi Çocuk İmmünolojisi ve Alerji Hastalıkları Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Mersin Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Mersin Şehir Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin 12, 15, 18, 28, 29, 32, 76 ve 79 hat numaralı otobüslerini kullanarak ulaşım imkanı sağlayabilirler.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Mersin Şehir Hastanesi Yol Tarifi

Mersin Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Mersin Şehir Hastanesi Çocuk İmmünolojisi ve Alerji Hastalıkları Kliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Korukent Mah. 96015 Sok. Mersin Entegre Sağlık Kampüsü33240 Toroslar/Mersin
Tel: 0 324 225 10 00
E-Mail: [email protected]

Diğer bir makalemizde Mersin Şehir Hastanesi Çocuk Göğüs Hastalıkları Doktorları, Mersin Şehir Hastanesi Çocuk Göğüs Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Mersin Şehir Hastanesi Çocuk Göğüs Hastalıkları Doktorları Randevu, Mersin Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Mersin Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Mersin Şehir Hastanesi Çocuk Göğüs Hastalıkları Polikliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir