DEVLET HASTANELERİ

Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları

Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları, Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları Randevu, Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları Hakkında

Kütahya ilinde bulunan Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları ile Kütahya ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 1965 yılının şubat ayında SSK hastanesi adı altında hizmet vermeye başlamıştır. 2005 yılında SSK hastanelerinin Sağlık Bakanlığı’na devredilmesi ile Evliya Çelebi Devlet Hastanesi ismini almıştır. 2011 yılının ekim ayında Kütahya Valiliği ile Dumlupınar Üniversitesi Rektörlüğü arasındaki protokol ile Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ismini alarak faaliyetine devam etmektedir. Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi modern ve şık mimariye sahip binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. Hastaneye bağlı olarak FTR Ek Hizmet Binası ve Vefa Ek Hizmet Binasında da hastalara hizmet verilmektedir.

Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon kliniğinde kas-iskelet, sinir veya kalp damar sistemlerindeki fiziksel ve fonksiyonel bozukluklar, doğuştan yada sonradan oluşan ortopedik problemler, travma, ağrı, fıtık, felç, kireçlenme, nörolojik hastalıklar, ameliyatlardan sonra meydana gelen fonksiyon bozuklukları gibi hastalıkların tedavisi yapılmaktadır.

Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları
Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları

Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları

Prof. Dr. VURAL KAVUNCU Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

Doç. Dr. MERVE AKDENİZ LEBLEBİCİER Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

Dr. Öğr. Üyesi AYSUN ÖZLÜ Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

Dr. Öğr. Üyesi FATIMA YAMAN Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

Dr. Öğr. Üyesi HASAN HÜSEYİN GÖKPINAR Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

Dr. Öğr. Üyesi HİLAL TELLİ Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

Uzm. Dr. AHMET MUHAMMED KILINÇ Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

Uzm. Dr. MELEK RUKİYE TAŞGIN Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Kütayha Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gidebilmek için aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren Kütahya Belediyesi’ne ait otobüs hatlarını kullanabilirsiniz.

  • 2 – Nafi Güral Fen Lisesi – Evliya Çelebi
  • 4 – Zafertepe – Hastane
  • 5 – Zafertepe – Bahçeli Evler
  • 6 – Zafertepe -Toki
  • 7B – Can çini – Merkez Kampüs
  • 12 – Kırcı – Parmakören – Ceza İnfaz Evi
  • 20 – Demirciören – Otogar

Ayrıca hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler de tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Evliya Çelebi Mah. İstiklal Cad. Okmeydanı Cd. 43040 Merkez/Kütahya
Tel: 0 274 231 66 60
E-Mail: [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları, Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları Randevu, Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gastroenteroloji Polikliniği İletişim ve Adres bilgileri hakkında bilgi vermeye çalıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir