DEVLET HASTANELERİ

Konya Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Doktorları


Konya Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Doktorları, deneyimli ve tecrübeli uzman ekip kadrosundan oluşmaktadır. Son teknoloji ile donatılmış, tam teşekküllü hastane ortamında modern tıbbın sunduğu imkanları kullanarak hastalarına hizmeti sunuyor. İnsan odaklı hizmet anlayışıyla alanının en iyi uzman doktor kadrosunu bünyesinde bulunduran Konya Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Doktorları ile hastalarına en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Bilimsel ve teknolojik gelişmeler ışığında, modern tıbbın ulaştığı en üst düzeyde sağlık uygulamalarını takip ederek yapılan çalışmalar sayesinde hasta memnuniyeti oldukça fazladır. Konya Şehir Hastanesi’nde uygulamalar profesyonel ellerde son teknoloji ile üretilmiş tıbbi cihaz ve ekipmanlar kullanılarak gerçekleştirilmektedir.

İç Hastalıkları (Dahiliye) Doktorları
Konya Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Doktorları

İç Hastalıkları (Dahiliye) Nedir?

Dahiliye olarak da bilinen İç Hastalıkları, iç organları etkileyen pek çok hastalığın teşhis ve tedavisi ile ilgilenen ana bilim dalıdır. İç Hastalıkları ( Dahiliye) bölümü oldukça geniş bir çalışma yelpazesine sahiptir. Akla gelebilecek çok sayıda hastalığın tedavisi ile ilgilenmektedir. Genellikle polikliniklere başvuran çoğu hastaların rahatsızlıkları İç Hastalıklarından kaynaklanmaktadır. İç Hastalıkları ( Dahiliye) uzmanı hastalığın teşhis ve tedavisi ile ilgilenmektedir. Tanısı konulan bazı hastalar Dahiliye doktorları tarafından diğer uzmanlık alanlarına yönlendirilmektedir.

İç Hastalıkları ( Dahiliye) Doktorları, uzman kadrodan oluşuyor.
Konya Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Doktorları

Konya Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Doktorları

İç Hastalıkları (Dahiliye) Hangi Hastalıklara Bakar?

Kansızlık, Grip, Zatürre, Astım, Bronşit, Hipertansiyon, KOAH, Guatr, Troid hastalıkları, diyabet, Kalp ritim bozuklukları, Kalp yetmezliği, Koroner kalp hastalıkları, Göğüs ağrısı (buna bağlı sol kol ağrısı),Mide ekşimesi, Gastrit, Ülser, Böbrek hastalıkları, Safra kesesi hastalıkları, Karaciğer hastalıkları, Kabızlık, İshal, Karın ağrısı, Ateşli eklem romatizması, Gut hastalığı, Hepatit, Migren, Baş ağrısı, baş dönmesi, İdrar yolu hastalıkları, Kistler, Akdeniz anemisi, Alerjiler, Ağız kuruluğu, Öksürük, Spastik kolon (sinirsel kolit), Obezite, Osteoporoz, Kolesterol ve Trigliserit yüksekliği, Hemofili, Kanser dahiliye bölümünün ilgilendiği hastalıklardır.

İç Hastalıklarının aktif olarak çalıştığı alanlar

– Kardiyoloji

– Hematoloji

– Endokrinoloji

– Nefroloji

– Gastroenteroloji

– Onkoloji

– Romatoloji

Konya Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Doktorları

Konya Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Doktorları
Konya Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Doktorları

Konya Şehir Hastanesi İç Hastalıkları (Dahiliye) Randevu Al

ALO 182 hattını arayarak Konya Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Doktorları ve tarih seçiminden sonra randevunuzu oluşturabilirsiniz.

MHRS sistemi üzerinden ALO 182 hattını arayarak Konya Şehir Hastanesi İç Hastalıkları (Dahiliye) Doktorları ve tarih seçiminden sonra randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Konya Şehir Hastanesi İç Hastalıkları (Dahiliye) İletişim & Adres

Adres : Akabe Mah. Adana Çevre Yolu Cad. No:135 42020 Karatay / KONYA

Telefon : 0 (332) 310 50 00

E-Posta : [email protected]

Diğer bir makalemizde Konya Numune Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları, Konya Numune Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Konya Numune Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Randevu, Konya Numune Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Konya Numune Hastanesi Yol Tarifi, Konya Numune Hastanesi İletişim ve Adres bilgileri verilmektedir.

Aşağıda bulunan linki tıklayarak Konya Şehir Hastanesinde bulunan tüm Bölümler ve Doktorlara ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir