DEVLET HASTANELERİ

Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları

Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları, Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları Randevu, Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Üroloji Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları Hakkında

Ankara’nın Sincan ilçesinde bulunan Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları ile Ankara ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi 1988 yılına kadar Ankara Numune Hastanesi bünyesinde hizmet vermiştir. Daha sonra bu tarihten itibaren Ankara Numune Hastanesi’nden ayrılarak 50 yatak kapasitesi ile Ankara Sincan Hastanesi adı altında hizmetine devam etmiştir. 2000 yılında ise hastanenin ismi tekrar değişerek Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi olmuştur. Hastane uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. Hastaneye bağlı olarak Toplum Ruh Sağlığı Merkezi, Organize Semt Polikliniği, 12.Cadde Semt Polikliniği ve Yenikent Semt Polikliniği‘nde de hastalara tedavi imkanı sunulmaktadır.

Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Üroloji kliniğinde kadın ve erkeklerde meydana gelen idrar yolu hastalıkları, genellikle erkeklerde meydana gelen üreme organı rahatsızlıklarının yanı sıra kronik böbrek rahatsızlıklarının tedavisi yapılmaktadır.

Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları
Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları

Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları

Op. Dr. CEM ŞENOL Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Üroloji Uzmanı

Op. Dr. FAHRETTİN GÖRKEM GÜVENİR Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Üroloji Uzmanı

Op. Dr. KEREM GENÇER KUTMAN Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Üroloji Uzmanı

Op. Dr. MÜCAHİT ÇAVİŞ Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Üroloji Uzmanı

Op. Dr. TAHİR ZENGİN Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Üroloji Uzmanı

Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları hakkındaki deneyim, öneri ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne ait hat numaralı otobüslere binerek hastaneye ulaşabilirler.

 • 515 – FATİH – SIHHİYE
 • 518-1 – FATİH – BEŞEVLER
 • 516 – SİNCAN – PEÇENEK – ÇİÇEKTEPE – YAPRACIK TOKİ KONUTLARI
 • 577-1 – YENİKENT – ORTAPINAR – İLKSAN TOKİ KONT. – CEZAEVİ – TÖREKANT – SİNCAN
 • 526 – TEMELLİ – SİNCAN
 • 507 – PLEVNE MAHALLESİ – ÜMİTKÖY METRO İSTASYONU
 • 507-1 – PLEVNE MAH. – ÜMİTKÖY METRO İSTASYONU
 • 517 – FATİH – ÜMİTKÖY METRO İSTASYONU
 • 509 – SİNCAN – FATİH
 • 548 – BEYPAZARI – FATİH METRO İSTASYONU – SİNCAN
 • 525-6 – FATİH – PLEVNE MAH. – SIHHİYE
 • 507-2 FATİH – PLEVNE MAH. – ÜMİTKÖY METRO İST.
 • 549-1 SİNCAN – FATİH METRO İST. – ATA MAH. – ŞEYH ŞAMİL MAH.
 • 503-1 YENİKENT – ÇAYIRLIK BÖLGESİ – CUMHURİYET BLV – TÖREKENT – SİNCAN
 • 560 – AYAŞ – FATİH METRO İST. – SİNCAN
 • 529 – OSMANİYE – SİNCAN
 • 525-2 FATİH – PLEVNE MAH. – SIHHİYE

Ayrıca Kızılay merkezden OSB Törekent yönüne doğru giden metroya binip Fatih metro durağında inerek hastaneye ulaşım sağlayabilirsiniz. Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren dolmuş hattını ve ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Üroloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Gazi Mustafa Kemal Bulvarı Tuğra Anıtı Yanı – OSB Metrosu Fatih Durağı A Çıkış Kapısı Yanı Sincan / ANKARA
Tel: 0 312 272 62 40

Bir diğer makalemizde Etlik Şehir Hastanesi Üroloji Doktorları, Ankara Etlik Şehir Hastanesi Üroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Ankara Etlik Şehir Hastanesi Üroloji Doktorları Randevu, Ankara Etlik Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Ankara Etlik Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Ankara Etlik Şehir Hastanesi Üroloji Kliniği İletişim ve Adres bilgileri yer almaktadır.

2 thoughts on “Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları

 • Haziran ayı içerisinde babam idrar yollarından rahatsızlandı Sincan devlet hastanesi acile gittik enfeksiyon var dendi. İlaç verildi. daha sonra üroloji polikliniğine gösterin dendi. 1-2 gün sonra üroloji doktoru Mücahit çaviş olduğu poliklinik gittik. Babamın durumunu anlattım .10-15 sene önce prostat ameliyatı olmuştu dedim. Dr mücahit ne acilde yapılan tahlil ve tetkiklere bile bakmadan kendiside herhangi bir tahlil yaptırmadı rahatsızlığı prostattandır deyip başından savdı. Acilde sonda takılmıştı bundan sonra sonda devamlı duracak dedi. Çok ilgi ve alakasız bir doktor. Acile gidip sondayı çıkarttırdık antibiyotik kullanınca babamın hastalığı iyileşti. Acil doktorlarına teşekkür ederim. Dr Mücahit Efendiye kalsa sonda duracaktı.Bu nasıl doktorluk. Hiç tavsiye etmem ilgi alaka sıfır ettiği doktorluk yemininede sadık değil.

  Yanıtla
  • benim 20 yıldır sağ yumurtalıkta abse sorunum vardı.mücahit hocamdan Allah razı olsun.güzel bir amaliyatla beni sağlığıma kavuşturdu.ben amaliyat süreci olsun amaliyat sonrası sürec olsun çok memnun kaldım hocamdan.çok ilgili bir hekim.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir