DEVLET HASTANELERİ

Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları

Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları, Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Randevu, Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık. Umarız sizler için faydalı bir çalışma olmuştur.

Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Hakkında

Konya ilinde bulunan Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları ile Konya ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Beyhekim Sağlık Kampüsü içerisinde bulunan Fizik Tedavi Hastanesi, Akıl ve Ruh Sağlığı Hastanesi ve Onkoloji Hastanesi ile birlikte yer almaktadır. 36.000 metrakare kapalı kullanım alanına ve 320 yatay kapasitesine sahip olan hastane modern ve şık mimariye sahip binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. Hastanede hasta ve yakınları için her türlü konfor düşünülmüştür.

Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları kliniğinde akciğer ve solunum sisteminde oluşan Astım, kronik öksürük, alerjik hastalıklar, bronşit, zatürre, kronik obstrüktif akciğer hastalığı (KOAH), zatürre, tüberküloz, akciğer embolisi, akciğer kanseri gibi hastalıkların teşhis ve tedavi işlemleri yapılmaktadır.

Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları
Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları

Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları

Uzm. Dr. AYŞE GÜL ÇALLI Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Uzm. Dr. EBRU ERDEM Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Uzm. Dr. FAYSAL DUKSAL Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Uzm. Dr. MAHMUT ÇELEBİ Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Uzm. Dr. ÖZNUR GÜVENÇ UZUNAY Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Uzm. Dr. SERKAN YAVUZ Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Uzm. Dr. ŞÜKRAN ASLAN SAVAŞ Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları

Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gidebilmek için 101-A (BEYHEKİM – BOSNA – TRAMVAY) hat ve numaralı Konya Büyükşehir Belediyesi otobüsünü kullanabilirsiniz. Ayrıca şehir merkezinde faaliyet gösteren Aydınlık, Binkonut ve Cumhuriyet dolmuşlarına binerek de hastaneye ulaşım sağlayabilirsiniz. 51 ve 60 numaralı tramvay hatlarını da kulanarak da hastaneye gidebilirsiniz.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Beyhekim Mahallesi Devlethane Sokak No:2/C Selçuklu/KONYA
Tel: 0 332 224 30 00
E-Mail: [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Konya Şehir Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları, Göğüs Hastalıkları Nedir? Göğüs Hastalıkları Bölümünde Hangi Testler Yapılır? Göğüs Hastalıkları Hangi Hastalıklara Bakar? Konya Şehir Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Konya Şehir Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Randevu, Konya Şehir Hastanesi Göğüs Hastalıkları Polikliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir