DEVLET HASTANELERİ

Adana Seyhan Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları

Adana Seyhan Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları, Adana Seyhan Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Adana Seyhan Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları Randevu, Adana Seyhan Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Adana Seyhan Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Adana Seyhan Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Adana Seyhan Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları Hakkında

Adana Seyhan Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları ile başta Adana ili olmak üzere diğer çevre illere göz hastalıklarının teşhis ve tedavilerinde hizmet vermeyi kendine görev edinmiştir. Adana Seyhan Devlet Hastanesi dispanser olarak 1953 yılında hizmet vermeye başlamış olup 2018 yılında Seyhan Devlet Hastanesi adını alarak 855 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Adana Seyhan Devlet Hastanesi hasta memnuniyetini göz önüne alarak yüksek kalitede hizmet sunmayı kendine amaç edinmiştir. Hastane modern ve şık binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Hastaneye bağlı olarak Marsa Kadın Doğum ve Hastalıkları Ek Hizmet Binası, Meydan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ek Hizmet Binası, Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezi, Doğankent Semt Polikliniği ve Barajyolu Ek Hizmet Binalarında da hastalara tedavi imkanı sunulmaktadır.

Adana Seyhan Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları polikliniğinde göz merceğinde, göz zarında, gözyaşı kanallarında, göz kapaklarında ve gözü saran sinir dokularında kısaca göz ile ilgili her türlü rahatsızlıkların teşhis ve tedavi hizmeti verilmektedir.

Adana Seyhan Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları
Adana Seyhan Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları

Adana Seyhan Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları

Op. Dr. NİZAMETTİN ÜDÜM Adana Seyhan Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı

Op. Dr. HASAN YENİ Adana Seyhan Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı

Op. Dr. AHMET DEMİRALP ERÇIKAN Adana Seyhan Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı

Op. Dr. SALİM ERDAL Adana Seyhan Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı

Op. Dr. EBRU DEMİREL EREN Adana Seyhan Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı

Op. Dr. BURCU AKINCI Adana Seyhan Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı

Op. Dr. MUHARREM MİNEN Adana Seyhan Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı

Op. Dr. TAHİR EMEN Adana Seyhan Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı

Op. Dr. FATİH KAHRAMANOĞLU Adana Seyhan Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı

Op. Dr. HAKAN TÜRK Adana Seyhan Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı

Op. Dr. MAHMUT ECEL Adana Seyhan Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı

Adana Seyhan Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Adana Seyhan Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Adana Seyhan Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Adana Seyhan Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Adana Seyhan Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Adana Seyhan Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar şehir merkezinde faaliyet gösteren 3/A,2B hat numaralı özel halk otobüslerine ve Adana Büyükşehir Belediyesi’ne ait 144,155 ve 166 hat numaralı otobüslere binerek hastaneye ulaşabilirler. Ayrıca 1,2 ve 5 numaralı dolmuş hatlarını kullanarak da hastaneye ulaşım sağlayabilirsiniz.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Adana Seyhan Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Adana Seyhan Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Adana Seyhan Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Yenibaraj Mahallesi Hacı Ömer Sabancı Caddesi Seyhan / ADANA
Tel: 0 322 225 93 29
E-Mail: seyhandh.saglik.gov.tr

Bir diğer makalemizde Adana Şehir Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları, Göz hastalıkları Nedir? Göz hastalıkları Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Adana Şehir Hastanesi Göz Hastalıkları birimleri ve yapılan uygulamalar, Adana Şehir Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları Randevu, Adana Şehir Hastanesi İletişim ve Adres bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir