DEVLET HASTANELERİ

Kocaeli Şehir Hastanesi Çocuk İmmünolojisi ve Alerji Hastalıkları Doktorları

Kocaeli Şehir Hastanesi Çocuk İmmünolojisi ve Alerji Hastalıkları Doktorları, Çocuk İmmünolojisi ve Alerji Hastalıkları Nedir? Çocuk İmmünolojisi ve Alerji Hastalıkları Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Kocaeli Şehir Hastanesi Çocuk İmmünolojisi ve Alerji Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Kocaeli Şehir Hastanesi Çocuk İmmünolojisi ve Alerji Hastalıkları Doktorları Randevu, Kocaeli Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Kocaeli Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Kocaeli Şehir Hastanesi Çocuk İmmünolojisi ve Alerji Hastalıkları Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Kocaeli Şehir Hastanesi Çocuk İmmünolojisi ve Alerji Hastalıkları Doktorları Hakkında

Kocaeli ilinde bulunan Kocaeli Şehir Hastanesi Çocuk İmmünolojisi ve Alerji Hastalıkları Doktorları ile Kocaeli ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Temeli 2015 yılında atılan hastane hizmet binası 2023 yılında tamamlanarak 15.04.2023 tarihinde cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla hizmete açılmıştır. Son derece modern yapıya sahip hastanede deprem izalatörü de bulunmaktadır. Altı bloktan oluşan hastane 335.648 metrekare kapalı kullanım alanına ve 1218 yatak kapasitesine sahiptir. Helikopter pisti bulanan hastanede açık ve kapalı otopark da mevcuttur. Bölgenin önemli sağlık merkezlerinden biri olan hastane modern hizmet binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda son model tıbbi cihazlarla hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Kocaeli Şehir Hastanesi Çocuk İmmünolojisi ve Alerji Hastalıkları Doktorları listesini vermeden önce dilerseniz kısaca Çocuk İmmünolojisi ve Alerji Hastalıkları bilim dalı hakkında bilgi verelim.

Çocuk İmmünolojisi ve Alerji Hastalıkları Nedir?

İmmünoloji, vücudun bağışıklık sistemi ve bu sistemin hastalıklara karşı verdiği tepkileri inceleyen bir bilim dalıdır. Alerji hastalıkları, bağışıklık sistemi tarafından yanlışlıkla birçok insan için zararsız olan maddelere karşı verilen aşırı tepkilerden kaynaklanan rahatsızlıklardır.

Çocuklar, doğumdan itibaren bağışıklık sistemlerini geliştirmeye başlarlar ve yaşlarına göre değişen birçok hastalığa karşı direnç kazanırlar. Ancak, bazı çocuklar alerjik reaksiyonlara ve diğer immünolojik hastalıklara daha yatkın olabilirler.

Çocuklarda sık görülen alerji hastalıkları arasında gıda alerjileri, alerjik rinit, astım ve atopik dermatit yer almaktadır. Bu hastalıkların tedavisi, semptomları kontrol altına almak ve yaşam kalitesini artırmak için birçok farklı yöntem kullanılarak yapılır.

Çocuk immünolojisi ve alerji hastalıkları konusunda uzmanlaşmış doktorlar, çocukların bağışıklık sistemlerini anlamak ve immünolojik hastalıkların teşhis ve tedavisi için uygun yöntemleri belirlemek için çalışırlar. Tedavi seçenekleri arasında immünoterapi, ilaç tedavisi, solunum terapisi ve diyet değişiklikleri yer alabilir.

Çocukların bağışıklık sistemlerini korumak için önleyici önlemler arasında aşılama, sağlıklı beslenme ve hijyenik uygulamalar yer alır. Ayrıca, çocukların bağışıklık sistemlerini güçlendirmek ve alerji riskini azaltmak için düzenli egzersiz yapmaları ve stresi azaltmaları da önerilir.

Kocaeli Şehir Hastanesi Çocuk İmmünolojisi ve Alerji Hastalıkları Doktorları
Kocaeli Şehir Hastanesi Çocuk İmmünolojisi ve Alerji Hastalıkları Doktorları

Kocaeli Şehir Hastanesi Çocuk İmmünolojisi ve Alerji Hastalıkları Doktorları

Kocaeli Şehir Hastanesi Çocuk İmmünolojisi ve Alerji Hastalıkları polikliniğinde görevli doktor bulunmamaktadır. Poliklinik hizmet vermeye başladığında doktor kadrosu bilgilerini sitemizden paylaşacağız.

Kocaeli Şehir Hastanesi Çocuk İmmünolojisi ve Alerji Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Kocaeli Şehir Hastanesi Çocuk İmmünolojisi ve Alerji Hastalıkları Doktorları hakkındaki deneyim, öneri ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Kocaeli Şehir Hastanesi Çocuk İmmünolojisi ve Alerji Hastalıkları Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Kocaeli Şehir Hastanesi Çocuk İmmünolojisi ve Alerji Hastalıkları Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Kocaeli Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Kocaeli Şehir Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne ait otobüslere binerek hastaneye ulaşabilirler.

 • SH1 – BATI TERMİNALİ – ŞEHİR HASTANESİ
 • SH2 – YAHYA KAPTAN – BEKİRDEDERE – YEŞİLOVA – ŞEHİR HASTANESİ
 • SH3 – UMUTTEPE – BAYINDIRLIK – YEŞİLOVA – ŞEHİR HASTANESİ
 • SH4 – DÜNYA BANKASI – BAYINDIRLIK – ŞEHİR HASTANESİ
 • SH5 – BATI TERMİNALİ – GÜLTEPE – TÜYSÜZLER – ŞEHİR HASTANESİ
 • SH6 – BAĞÇEŞME – ERENLER – İZMİT KENT KONUTLARI – ŞEHİR HASTANESİ
 • SH7 – OTOGAR – ŞEHİR HASTANESİ
 • SH8 – KÖRFEZKENT – SOPALI – DERİNCE – ŞEHİR HASTANESİ
 • SH9 – KARAMÜRSEL – GÖLCÜK – BAŞ İSKELE – ŞEHİR HASTANESİ
 • 32 – BATI TERMİNALİ – TREN GARI – BAÇ – ŞEHİR HASTANESİ
 • 81 – BAYINDIRLIK – GÜNDOĞDU – ŞEHİR HASTANESİ – CUMHURİYET PARKI – TREN GARI
 • 105 – ÖĞRETMENLER HALK EVİ – ŞEHİR HASTANESİ – GÜNDOĞDU – UMUTTEPE
 • 145 – 60 EVLER – DERİNCE – HALK EVİ – ŞEHİR HASTANESİ – UMUTTEPE
 • 34 – ÖZBEK ÇEŞMESİ – ŞEHİR HASTANESİ – B. DERE – SANAYİ – YENİ EMNİYET MÜD.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler de tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark bulunmaktadır. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Kocaeli Şehir Hastanesi Yol Tarifi

Kocaeli Şehir Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Kocaeli Şehir Hastanesi Çocuk İmmünolojisi ve Alerji Hastalıkları Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Tavşantepe Mah. Akif Sok. No:63  İzmit / Kocaeli

Tel: 0 262 225 27 00

e-mail: [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Kocaeli Şehir Hastanesi Çocuk Göğüs Hastalıkları Doktorları, Çocuk Göğüs Hastalıkları Nedir? Çocuk Göğüs Hastalıkları Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Kocaeli Şehir Hastanesi Çocuk Göğüs Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Kocaeli Şehir Hastanesi Çocuk Göğüs Hastalıkları Doktorları Randevu, Kocaeli Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Kocaeli Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Kocaeli Şehir Hastanesi Çocuk Göğüs Hastalıkları Kliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir