DEVLET HASTANELERİ

Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları

Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları, Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Randevu, Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Hakkında

Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları ile Kırşehir ve çevre illerde bulunan ruh sağlığı ve hastalıkları psikiyatri hastalarına hizmet vermektedir. Modern, ferah ve temiz bir ortamda son teknoloji ile donatılmış tıbbi cihazlar kullanılan hastanede alanında uzman ve deneyimli hekimler görev almaktadır.

Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri kliniğinde ruhsal bozuklukların, duygusal ve davranışsal bozuklukların kökeni, teşhisi, önlenmesi ve tedavi hizmetleri verilmektedir. Hastanenin Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri kliniğinde Panik Atak Rahatsızlığı, Anksiyete Bozukluğu, Hiperaktivite ve Dikkat Eksikliği, Kaygı Bozukluğu, Şizofreni, Kişilik Bozukluğu, Depresif Bozukluk, Madde kullanımına bağlı Bozukluk, Otizm Bozukluğu, Disosiyatif Bozukluk, Nörobilişsel Bozukluk gibi hastalıklara çare aranmaktadır.

Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları
Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları

Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları

Doç. Dr. ŞAFAK TAKTAK Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Uzm. Dr. CANER YEŞİLOĞLU Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Uzm. Dr. DUYGU GÖKTAŞ Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne aşağıda sıraladığımız Kırşehir Belediyesi toplu taşıma otobüsleri güzergahlarını kullanarak gidebilirsiniz. Ayrıca şehir merkezinden kalkan özel dolmuş hatlarını da kullanarak hastaneye ulaşabilirsiniz.

  • ÜNİVERSİTE-ŞEHİR MEYDANI- OTOGAR- HASTANE: 1.NOLU HAT
  • ŞEHİR MEYDANI-KERVANSARAY- HASTANE : 7B NOLU HAT
  • BAHÇELİEVLER- ŞEHİR MEYDANI- HASTANE : 8 NOLU HAT

Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Kervansaray Mah. 2019. Sok. No:1 Kırşehir
Tel: +90 386 213 45 15
Fax: +90 386 213 45 19
E-Mail:[email protected]

Diğer bir makalemizde Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Doktorları, Nöroloji Nedir? Nöroloji Hangi Hastalıklara Bakar? Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Doktorları Randevu, Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerine yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir