Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları

Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları, Psikiyatri Nedir? Psikiyatri Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Randevu, Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Hakkında

Kırklareli ilinde bulunan Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları ile Kırklareli ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi geçmişi 1894 yılına kadar dayanmaktadır. Günümüze kadar birçok isim değişikliği ile hizmet veren hastane günümüzde kullanmış olduğu ismi Sağlık Bakanlığı ile Kırklareli Üniversitesi Rektörlüğü arasında imzalanan protokol ile 2020 yılının haziran ayında almıştır. Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 45.905 metrekare kapalı kullanım alanı ve 275 yatak kapasitesine sahip modern mimariye sahip binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. Hastaneye bağlı olarak Semt Polikliniği, Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezi ve Nükleer Tıp Binası‘nda da hastalara hizmet verilmektedir.

Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları listesini vermeden önce dilerseniz psikiyatri bilim dalı hakkında kısaca bilgi verelim.

Psikiyatri Nedir?

Psikiyatri bir diğer bilinen adıyla Ruh sağlığı ve hastalıkları beynin işleyişini inceleyen bir bilim dalıdır. Kişilerin davranış, duygu ve düşüncelerindeki değişikliklerle ortaya çıkan ruh hastalıkları yada sinirlilik denilen hastalıklarının teşhis ve tedavisi yapılmaktadır. Uzman psikiyatristler tarafından hastalar muayene edilmektedir. Psikiyatristler 6 yıllık tıp fakültesini bitirdikten sonra psikiyatrist unvanını alırlar. Psikiyatristler ilaç ve psikoterapi (ruhsal tedavi) yöntemleri kullanarak hastalıkları iyileştirmektedirler.

Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları
Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları

Psikiyatri Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar?

  • Depresyon
  • Panik bozukluğu
  • Dikkat eksikliği (Hiperaktivite)
  • Obsesif-kompulsif bozukluk
  • Bipolar bozukluk
  • Sosyal fobi
  • Anksiyete bozukluğu
  • Şizofreni
  • Uyku ve uyku bozuklukları
  • Paranoid kişilik bozukluğu

Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları

Dr. Öğr. Üyesi MEHMET ARSLAN Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Uzm. Dr. BENGÜ ÖZCAN BABADAĞ Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Uzm. Dr. KADİR CAN TUTUĞ Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Uzm. Dr. KÜBRA SÖĞÜT Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi‘ne Nasıl Gidilir?

Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gidebilmek için şehir merkezinde faaliyet gösteren Kırklareli Belediyesi’ne ait 2, 3, 4 ve 5 hat numaralı halk otobüslerini kullanabilirsiniz.

Ayrıca hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler de tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Yayla Mah. Çamlık Caddesi No: 49 Merkez / Kırklareli
Tel: 0 288 214 10 43
E-Mail: [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları, Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Randevu, Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği İletişim ve Adres bilgileri hakkında bilgi vermeye çalıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir