DEVLET HASTANELERİ

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları, Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Bölümü Randevu, Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Kliniği İletişim Bilgileri & Adres Bilgileri gibi konuları sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları Hakkında

Giresun ilinde bulunan Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları ile Giresun ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 2020 yılında Prof. Dr. A. ilhan Özdemir Devlet Hastanesi bünyesinde faaliyetine başlamış olup 2021 yılının Eylül ayında ayrılarak Giresun Üniversitesi Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi adı altına hizmet vermeye devam etmektedir. 350 yatak kapasitesine sahip olan hastane modern ve şık mimariye sahip binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları listesini vermeden önce isterseniz kısaca hematoloji bölümünden bahsedelim.

Hematoloji, kan ve kan ile ilgili hastalıkları inceleyerek teşhis ve tedavisini üstlenen bilim dalıdır. Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji kliniğinde kemik iliği yetersizlikleri anemi, lenf kanseri, lenfoma ve lösemi gibi hastalıkların teşhis ve tedavi hizmetleri gerçekleştirilmektedir.

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları
Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları

Dr. Öğr. Üyesi HASAN MÜCAHİT ÖZBAŞ Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Uzmanı

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları hakkındaki deneyim ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gidebilmek için şehir merkezinde faaliyet gösteren Giresun Belediyesi’ne ait otobüsleri ve Seka – Etbaşoğlu özel dolmuş hatlarını kullanabilirsiniz.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Aksu Mahallesi Mehmet İzmen Caddesi No.145 Merkez/Giresun
Tel: 0 454 310 20 20
E-Mail: [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları, Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Bölümü Randevu, Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Kliniği İletişim Bilgileri & Adres bilgileri hakkında bilgi vermeye çalıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir