Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları

Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları, Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları Randevu, Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları Hakkında

Kırklareli ilinde bulunan Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları ile Kırklareli ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi geçmişi 1894 yılına kadar dayanmaktadır. Günümüze kadar birçok isim değişikliği ile hizmet veren hastane günümüzde kullanmış olduğu ismi Sağlık Bakanlığı ile Kırklareli Üniversitesi Rektörlüğü arasında imzalanan protokol ile 2020 yılının haziran ayında almıştır. Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 45.905 metrekare kapalı kullanım alanı ve 275 yatak kapasitesine sahip modern mimariye sahip binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. Hastaneye bağlı olarak Semt Polikliniği, Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezi ve Nükleer Tıp Binası‘nda da hastalara hizmet verilmektedir.

Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniğinde doğuştan yada sonradan oluşan deri, deri altı, doku ve organ kaybının yanı sıra şekil bozukluklarının düzeltilmesi ve yeniden yapım işlemleri yapılmaktadır. Ayrıca hastanede estetik cerrahi hizmeti de sunulmaktadır.

Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları
Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları

Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları

Op. Dr. AYDIN AYDEMİR Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. SÜLEYMAN ALİYAZICIOĞLU Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

Plastik cerrahi ve estetik ile ilgili sizin için hazırlamış olduğumuz makaleleri incelemek için TIKLAYIN.

Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları

Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi‘ne Nasıl Gidilir?

Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gidebilmek için şehir merkezinde faaliyet gösteren Kırklareli Belediyesi’ne ait 2, 3, 4 ve 5 hat numaralı halk otobüslerini kullanabilirsiniz.

Ayrıca hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler de tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Fiyatları 2023

Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi operasyonları hakkında net bir fiyat vermek mümkün değildir. Çünkü yapılan operasyonun türü ve kullanılan ekipmanlar fiyatta farklılıklar göstermektedir. Estetik amaç güdülmeden sağlık amaçlı yapılan estetik operasyonlar SGK tarafından karşılanmaktadır. Doktorunuzdan fiyat bilgisi alabileceğiniz gibi makalemizde yer alan iletişim bölümünden Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi web adresine ulaşarak net fiyat bilgileri alabilirsiniz.

Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Yayla Mah. Çamlık Caddesi No: 49 Merkez / Kırklareli
Tel: 0 288 214 10 43
E-Mail: [email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir