Bayrampaşa Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları, Bayrampaşa Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları Randevu, Bayrampaşa Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Bayrampaşa Devlet Hastanesi‘ne Nasıl Gidilir? Bayrampaşa Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Bayrampaşa Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Kliniği İletişim ve Adres Bilgileri gibi konuları araştırarak hazırladığımız bu makalenin siz değerli misafirlerimize yardımcı olabileceğini düşünüyoruz.

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları ile Bayrampaşa semti başta olmak üzere İstanbul ve çevre illere hizmet veren Bayrampaşa Devlet Hastanesi uzman ve deneyimli kadrosuyla hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları kliniğinde göz merceğinde, göz zarında, gözyaşı kanallarında, göz kapaklarında ve gözü saran sinir dokularında kısaca göz ile ilgili her türlü rahatsızlıkların teşhis ve tedavi hizmeti verilmektedir.

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları
Bayrampaşa Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları

Uzm. Dr. AHMED AŞUROĞLU Bayrampaşa Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı

Uzm. Dr. AKSEL ERENBERK Bayrampaşa Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı

Uzm. Dr. HATUN NURÇİN Bayrampaşa Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı

Uzm. Dr. YASEMİN ÇABUK DALDABAN Bayrampaşa Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Bayrampaşa Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanları hakkındaki görüş, öneri ve taleplerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Bayrampaşa Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Bayrampaşa Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Bayrampaşa Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar aşağıda listelediğimiz İstanbul Büyükşehir Belediyesi hat numaralı otobüslere binerek hastaneye ulaşabilirler.

  • (32) – CEVATPAŞA – EMİNÖNÜ
  • (32A) – CEVATPAŞA – AKSARAY
  • (32M) – CEVATPAŞA – MECİDİYEKÖY
  • (32T) – CEVATPAŞA – TAKSİM
  • (336E) – SULTANÇİFTLİĞİ – EMİNÖNÜ

Ayrıca metronun M1A (YENİKAPI – ATATÜRK HAVALİMANI) ve M1B (YENİKAPI – BAĞCILAR) hatlarını kullanarak da hastaneye ulaşabilirler. A-11, A-15, A-30 ve A-48 hat numaralı minibüs-dolmuş araçlarını kullanarak da Bayrampaşa Devlet Hastanesi’ne gidebilirsiniz.

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Bayrampaşa Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: İsmet Paşa, Kenar Sokağı No:6, 34040 Bayrampaşa/İstanbul 
Tel: 0 212 567 67 74

Bir diğer makalemize Bayrampaşa Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları, Bayrampaşa Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Bayrampaşa Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Randevu, Bayrampaşa Devlet Hastanesi‘ne Nasıl Gidilir? Bayrampaşa Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Bayrampaşa Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir