DEVLET HASTANELERİ

Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları, İç Hastalıkları Dahiliye Nedir? İç Hastalıkları Dahiliye Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Randevu, Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi Yol Tarifi, Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Hakkında

Kırıkkale ilinde bulunan Yüksek İhtisas Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları ile Kırıkkale ili ve çevre illere hizmet sağlamaktadır. Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi 2002 yılında 250 yatak kapasitesi ile hastalara hizmet vermeye başlamıştır. Artan talebi karşılayabilmek için 2013 yılında yapılan ek hizmet binası ile yatak kapasitesi 710’a çıkarılmıştır. Hastane, modern binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda son model tıbbi cihazlarla hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. Hastaneye bağlı olarak Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi Semt Polikliniği‘nde de hastalara hizmet verilmektedir.

Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları listesini vermeden önce dilerseniz biraz iç hastalıkları dahiliye bilim dalı hakkında bilgi verelim.

İç Hastalıkları Dahiliye Nedir?

Dahiliye olarak da bilinen İç Hastalıkları, iç organları etkileyen pek çok hastalığın teşhis ve tedavisi ile ilgilenen ana bilim dalıdır. İç Hastalıkları Dahiliye bölümü oldukça geniş bir çalışma yelpazesine sahiptir. Akla gelebilecek çok sayıda hastalığın tedavisi ile ilgilenmektedir. Genellikle polikliniklere başvuran çoğu hastaların rahatsızlıkları İç Hastalıklarından kaynaklanmaktadır. İç Hastalıkları-Dahiliye uzmanı hastalığın teşhis ve tedavisi ile ilgilenmektedir. Tanısı konulan bazı hastalar Dahiliye doktorları tarafından diğer uzmanlık alanlarına yönlendirilmektedir.

Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları
Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

İç Hastalıkları Dahiliye Hangi Hastalıklara Bakar?

Kansızlık, Grip, Zatürre, Astım, Bronşit, Hipertansiyon, KOAH, Guatr, Troid hastalıkları, diyabet, Kalp ritim bozuklukları, Kalp yetmezliği, Koroner kalp hastalıkları, Göğüs ağrısı (buna bağlı sol kol ağrısı),Mide ekşimesi, Gastrit, Ülser, Böbrek hastalıkları, Safra kesesi hastalıkları, Karaciğer hastalıkları, Kabızlık, İshal, Karın ağrısı, Ateşli eklem romatizması, Gut hastalığı, Hepatit, Migren, Baş ağrısı, baş dönmesi, İdrar yolu hastalıkları, Kistler, Akdeniz anemisi, Alerjiler, Ağız kuruluğu, Öksürük, Spastik kolon (sinirsel kolit), Obezite, Osteoporoz, Kolesterol ve Trigliserit yüksekliği, Hemofili, Kanser dahiliye bölümünün ilgilendiği hastalıklardır.

İç Hastalıklarının aktif olarak çalıştığı alanlar

  • Kardiyoloji
  • Hematoloji
  • Endokrinoloji
  • Nefroloji
  • Gastroenteroloji
  • Onkoloji

Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

Uzm. Dr. ADEM YÜRÜMEZ Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. ASİYE GÜLŞAH KARACAOĞLU Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. EMRE OYACI Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. HAKAN VAROL Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. HATİCE KEVSER İYNEM Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. İKLİL ÇOBANOĞLU GÜLER Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. MAHMUT SEFA TAŞ Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. MEHMET YILDIRIM Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. MERVE TAŞ Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. MÜMÜNE BABADOSTU Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. NAZİR YAYLA Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. NESLİHAN ŞEBİN Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. RAFET KOÇ Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. TUNA TURAN Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. YUSUF CAN YAVAŞ Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. ZEHRA AKGÜN Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Hastalığınızın tedavisi için mutlaka alanında uzman bir doktora muayene olmanız gerekir. Doktor tedavisine ilave olarak Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ve devlet hastanelerinde de uygulamaya başlanmış olan tamamlayıcı ve alternatif tıp tedavi yöntemlerinden de yardım alabilirsiniz. Alternatif tıp yöntemleri nedir diye soruyorsanız alternatif tıp yöntemleri ile ilgili yazdığımız makalelerin size yardımcı olabileceğini düşünüyorum. Tamamlayıcı ve alternatif tıp yöntemleri ile ilgili makalelerimizi görmek için TIKLAYIN.

Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar Kırıkkale Belediyesi’ne ait belediye halk otobüslerini kullanarak hastaneye ulaşabilirler.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren dolmuş ve ticari taksiler de tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi Yol Tarifi

Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Bağlarbaşı Mahallesi Ahmet Ay Caddesi – KIRIKKALE
Tel: 0 318 215 10 00
E-Mail: [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları, Ortopedi ve Travmatoloji Nedir? Ortopedi ve Travmatoloji Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Randevu, Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi Yol Tarifi, Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği İletişim ve Adres bilgileri hakkında bilgi vermeye çalıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir