DEVLET HASTANELERİ

Eskişehir Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları

Eskişehir Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları, Eskişehir Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Eskişehir Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları randevu, Eskişehir Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Eskişehir Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Eskişehir Şehir Hastanesi Hematoloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgileri gibi aklınıza gelebilecek soru işaretlerine cevap bulabilmek için araştırarak bu makaleyi hazırladık. İstek ve temennilerinizi en alt da bulunan BİR CEVAP YAZIN kısmına yazarak size daha iyi bir hizmet vermemizi sağlayabilirsiniz.

Eskişehir Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları

Eskişehir Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları ile Eskişehir ili ve çevre iller için hematoloji hastalıklarının teşhis ve tedavilerinde hizmet vermektedir. 1971 yılında 995 yatak kapasitesi ile Eskişehir Devlet Hastanesi adı altında hizmete başlamış olan hastane 27 Ekim 2018 yılından bu zamana Eskişehir Şehir Hastanesi olarak yeni yapılmış olan hizmet binasında faaliyet göstermeye devam etmektedir. 333.000 metrekare kapalı alanda kurulu olan şehir hastanesinde 635 oda, 254 poliklinik ve 38 ameliyathane bulunmaktadır. Eskişehir Şehir Hastanesi’nde son teknoloji ile üretilmiş tıbbi cihaz ve ekipmanlar kullanılmaktadır. Tedaviler profesyonel ellerde uzman doktor kadrosu ile gerçekleştirilmektedir.

Hematoloji, kan ve kan ile ilgili hastalıkları inceleyerek teşhis ve tedavisini üstlenen bilim dalıdır. Eskişehir Şehir Hastanesi Hematoloji kliniğinde Kemik iliği yetersizlikleri anemi, lenf kanseri, lenfoma ve lösemi gibi hastalıkların teşhis ve tedavi hizmetleri gerçekleştirilmektedir.

Eskişehir Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları
Eskişehir Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları

Eskişehir Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları

Uzm. Dr. Müfide OKAY ÖZGEYİK Eskişehir Şehir Hastanesi Hematoloji Uzmanı

Uzm. Dr. İlker BAY Eskişehir Şehir Hastanesi Hematoloji Uzmanı

Eskişehir Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Eskişehir Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Eskişehir Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Eskişehir Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Eskişehir Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Eskişehir Şehir Hastanesi’ne gidebilmek için aşağıda sıraladığımız Eskişehir Büyükşehir Belediyesi hat numaralı halk otobüsleri ile hastaneye ulaşım sağlayabilirler.

  • (43) – ŞEHİR HASTANESİ – ODUNPAZARI (OTOBÜS RENGİ SİYAH)
  • (6) – ODUN PAZARI – ORGANİZE SANAYİ (OTOBÜS RENGİ SİYAH)
  • (44) – 75. YIL MAH. – DİŞ HASTANESİ (OTOBÜS RENGİ MAVİ)
  • (44) – 75. YIL MAH. – ESKİ OTOGAR (OTOBÜS RENGİ SİYAH)
  • (44) – 75. YIL MAH. – ODUNPAZARI (OTOBÜS RENGİ KIRMIZI)
  • (18) – ÜNİVERSİTE EVLERİ – ŞEHİR HASTANESİ (OTOBÜS RENGİ KIRMIZI)
  • (57) – KANLIPINAR MAH. – ODUNPAZARI (OTOBÜS RENGİ SİYAH)
  • (13) – YENKENT MAH. – ŞEHİR HASTANESİ (OTOBÜS RENGİ SİYAH)
  • (33) – FEVZİ ÇAKMAK MAH. – ŞEHİR HASTANESİ (OTOBÜS RENGİ SİYAH)
  • (51) – TREN GARI – ŞEHİR HASTANESİ (OTOBÜS RENGİ KIRMIZI)

Ayrıca tramvayla OTOGAR – SSK hattına binerek de şehir hastanesine ulaşabilirsiniz. Özel araçlarla hastaneye giden hastalar için hastane önünde açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Eskişehir Şehir Hastanesi Yol Tarifi

Eskişehir Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Eskişehir Şehir Hastanesi Hematoloji Kliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: 71 Evler Mahallesi, Çavdarlar Sk. 26080 Odunpazarı/Eskişehir
Tel: 0 222 611 40 00
E-Mail: [email protected]

Bir diğer makalemizde Eskişehir Şehir Hastanesi Kardiyoloji Doktorları, Eskişehir Şehir Hastanesi Kardiyoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Eskişehir Şehir Hastanesi Kardiyoloji Doktorları Randevu, Eskişehir Şehir Hastanesi Kardiyoloji Kliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir