DEVLET HASTANELERİ

Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları

Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları, Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları Randevu, Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları Hakkında

Karabük ilinde bulunan Karabük Üniversitesi Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları ile Karabük ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Daha öncesinde Karabük Devlet Hastanesi adı altında hizmet veren hastane 2013 yılının Ocak ayında Karabük Üniversitesi ile yapılan protokol ile Karabük Üniversitesi Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi unvanını almıştır. Hastane 2014 yılında yapılan 525 yatak kapasiteli ve 80.111 metrekare kapalı kullanım alanına sahip yeni hizmet binasına taşınmış olup son model tıbbi cihazlarla donatılmış modern ve şık binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji kliniğinde Hipertansiyon, Kalp Yetmezliği, Kalpte Ritim Bozukluğu, Kalbi besleyen damar tıkanıkları, Kalp kapakçıklarının daralması gibi hastalıkların teşhis tanı ve tedavi hizmetleri gerçekleştirilmektedir.

Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları
Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları

Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları

Prof. Dr. ORHAN ÖNALAN Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı

Prof. Dr. YEŞİM AKIN Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı

Dr. Öğr. Üyesi İNCİ TUĞÇE ÇÖLLÜOĞLU Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı

Dr. Öğr. Üyesi İLKE ERBAY Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı

Uzm. Dr. MEHMET ÇELİK Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı

Uzm. Dr. UĞUR KÖKTÜRK Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı

Uzm. Dr. MERT AKER Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı

Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Karabük Üniversitesi Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gidebilmek için aşağıda listesini verdiğimiz Karabük il merkezinde faaliyet gösteren hat ve numaralı belediye denetiminde çalışan özel halk otobüslerini kullanabilirsiniz.

  • 5 – ŞİRİNEVLER – 100. YIL MAH.
  • 8 – FATİH MAH. – SOĞUKSU – ŞİRİNEVLER
  • 10 – AYDINLIKEVLER – ŞİRİNEVLER
  • 11 – ŞİRİNEVLER – 5000 EVLER
  • 16 – ŞİRİNEVLER – 5000 EVLER

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Şirinevler Mah. Alpaslan Cad. No:1 78200 Merkez / KARABÜK
Tel: 0 370 415 80 00
E-Mail: [email protected]

Bir diğer makalemizde Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları, Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları Randevu, Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Polikliniği İletişim ve Adres bilgileri hakkında bilgi vermeye çalıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir