DEVLET HASTANELERİ

Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktorları

Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktorları, Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktorları Randevu, Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktorları Hakkında

Eskişehir ilinde bulunan Yunus Emre Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktorları ile Eskişehir ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi 1963 yılında SSK Eskişehir Bölge Hastanesi adı altında 330 yatak kapasitesiyle açılmış olup o günden günümüze kadar Eskişehir halkına hizmet vermektedir. Hastane şu anki kullanmış olduğu 825 yatak kapasitesine sahip 100.000 metrekare kapalı kullanım alanına sahip hizmet binasına ise 2018 yılının aralık ayında taşınmıştır. Hastane modern ve şık binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda son model tıbbi cihazlarla hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. Hastaneye bağlı olarak 2 Eylül Hizmet Binası‘nda da hastalara hizmet verilmektedir.

Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktorları listesini vermeden önce dilerseniz beyin ve sinir cerrahisi bilim dalı hakkında kısaca bilgi verelim.

Beyin ve Sinir Cerrahi Bölümü Hakkında

Beyin ve Sinir Cerrahi bölümü çocukluk döneminden yetişkinliğe kadar tüm yaş gruplarındaki hastalarda görülen beyin ve omurilik bölgesinde oluşan hastalıkların tedavi edildiği bölümdür.

Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktorları
Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktorları

Beyin ve Sinir Cerrahi Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar?

Beyin ve Sinir Cerrahi bölümünde kişinin beyin ve tüm sinir sistemini de kapsayan bölgelerde yaşanan hasarlara bağlı olarak gerçekleşen rahatsızlıkların tedavisini yapar. Bu hastalıkları daha detaylı anlatacak olursak;

Beyin Kanamaları

Herhangi bir darbe veya kaza durumuna bağlı olarak beyinde bulunan atardamar duvarının yırtılmasına bağlı olarak beyin dokusuna ulaşması gerek kanın güzergah üzerinde yer alan dokulara zarar vermesi sonucu Beyin Kanaması oluşur. Beyin Kanamaları Tedavisi genellikle ameliyat gerektirmekte iken zamanında tedavi edilmediği durumda ölümcül durumlara da neden olabilmektedir.

Beyin Tümörleri

İyi veya kötü huylu özellikte olan tümörler vücudumuzun belli bölgelerinde oluşan bir takım kistlerdir. Tümörlerin kötü huylu olanlarına kanser denmektedir. Beyin Tümörlerinde ise kişide denge problemi, kusma, bulanık görme ve kol ve bacaklarda hissizlik gibi belirtiler göstermektedir. Bu şikayetleri yaşayan hastaların mutlaka en yakın hastanenin Beyin ve Sinir Cerrahi bölümüne görünmelerinde fayda var.

Beyin Damar Hastalıkları

Beyin Damar Hastalıkları bir çok hastalığı kapsamaktadır. Bu hastalıkların başlıcaları ise bel fıtığı, oyun fıtığı, inme ve parkinson gibi hastalıklardır. Bu hastalığa yakalan kişilerde felç, konuşma bozukluğu, görme bozukluğu, denge sorunu ve bilinç kaybı gibi belirtiler görülmektedir. Bu hastalıkları sıralayacak olursak;

Bel Fıtığı

Boyun Fıtığı

Parkinson

İnme

Beyin Zarında Oluşan Beyin Kanaması

Beyin Tümörü

Felç

Omurga Hastalıkları

Genellikle yaş ilerlemesine bağlı olarak görülen omurga hastalıkları kaza veya darbe sonucu da oluşan Omurga Hastalıklarında lezyonlar, eklem ve kas ağrıları, tümör, eğirilik ve kamburlukta yine Omurga Hastalıkları grubundadır. Bu hastalıklara yakalan kişilerde kronik ağrı ve sık uyuşma gibi belirtiler bulunmaktadır.

İnme

Beyne ulaşması gereken kan akışının belli nedenlerden dolayı beyne gidememesi sonucunda kol ve bacaklarda uyuşukluk şiddetli ve sık yaşanan bağ ağrısı, denge kaybı, görme ve konuşma kaybı belirtiler sonucu İnme görülebilmektedir. İnme maalesef sonu ölüme kadar gidebilen ciddi bir hastalıktır.

Çocukluk Dönemi Beyin ve Sinir Hastalıkları

Doğumdan gelen beyin kanamaları

Beyinde su toplanması

Doğumdan gelen sinir sistemi bozuklukları

Beyin tümörü

Omurilik tümörü

Epilepsi ve hareket bozuklukları

Omurilik kapanma sorunu

Kafatası şeklinde görülen bozukluklar

Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktorları

Op. Dr. BURAK ERAL Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı

Op. Dr. ÖZCAN ASLANBAŞ Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı

Op. Dr. TURAN KANDEMİR Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı

Op. Dr. ZEKİ SERDAR ATAİZİ Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı

Op. Dr. ÇAĞRI KÖKOĞLU Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı

Op. Dr. ERSİN IŞILDI Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı

Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktorları

Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’ne ait hat numaralı otobüslerine binerek hastaneye ulaşabilirler. Ayrıca 23 – Batıkent – SSK ve 19 – Çarşı – SSK hat numaralı minübüslere binerek de hastaneye ulaşım sağlayabilirsiniz.

  • 5 (Siyah) – SSK – Zincirli Kuyu Mah.
  • 17 (Kırmızı) – Sazova Mah – Baksan – SSK Hastanesi
  • 35 (Siyah) – Şirintepe Mah – (Hayırtepe) – SSK
  • 37 (Siyah) – Çankaya – Tıp – Odunpazarı – SSK Hastanesi – Metal İş Blokları
  • 38 (Siyah) – Boyacıoğlu Köyü – SSK Hastanesi
  • 51 (Siyah) – SSK Şirintepe Mahallesi – Otogar
  • 74 (Nolu Hat) – SSK – Toki (Aşağısöğütönü)
  • 77 (Siyah) – Karacaşehir – SSK
  • 78 (Siyah) – TOKİ (Aşağısöğütönü) – SSK

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren tramvay ve ticari taksiler de tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Uluönder Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:1 26190 Tepebaşı / Eskişehir
Tel: 0 222 211 95 95
E-Mail: [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Eskişehir Şehir Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları, Beyin ve Sinir Cerrahi Hakkında Bilgi, Beyin ve Sinir Cerrahi Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Eskişehir Şehir Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Eskişehir Şehir Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları Randevu, Eskişehir Şehir Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Kliniği İletişim ve Adres bilgileri hakkında bilgi vermeye çalıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir