DEVLET HASTANELERİ

İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları, İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Randevu, İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Hakkında

İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları ile başta İzmir ili olmak üzere çevre illere hizmet vermektedir. İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi 1958 yılında 400 yatak kapasitesi ile SSK Buca Hastanesi adı altında hasta kabulüne başlamıştır. 2018 yılında ise İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi adını almıştır. İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi 8 bloktan oluşan toplam 55.000 metrekare kapalı alana sahip binasında hastalara hizmet verilmektedir. Hastane alanında uzman ekibiyle son teknoloji ile donatılmış tıbbi cihazlarla hijyenik bir ortamda hastalara hizmet vermektedir. Hastaneye bağlı olarak Göztepe ve Karabağlar Semt polikliniklerinde de hastalara tedavi imkanı sunulmaktadır.

İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz kliniğinde dış kulak, orta kulak, kulak zarı, ses telleri, burun, nazal yol, sinüsler, gırtlak, ağız, üst yutak, tükürük bezleri rahatsızlıkları gibi pek çok hastalığın medikal ve cerrahi tedavisi yapılmaktadır.

İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları
İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

Prof. Dr. ENVER ALTAŞ İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Doç. Dr. ABDULLAH DALĞIÇ İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Doç. Dr. YUSUF HIDIR İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Op. Dr. FATİH YILMAZ İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Op. Dr. ABDULHALİM AYSEL İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Op. Dr. ABDULLAH SEZAVER ALPER İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Op. Dr. GÖKÇE AKSOY YILDIRIM İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Op. Dr. MURAT ŞENTÜRK İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar aşağıda listesini verdiğimiz İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin hat numaralı otobüslerini kullanarak ulaşım imkanı sağlayabilirler.

  • 23 – KONAK – UZUNDERE
  • 80 – HALKAPINAR – BOZYAKA
  • 193 – KONAK – YURTOĞLU
  • 550 – KONAK – GÜNALTAY
  • 587 – KONAK – LİMONTEPE
  • 524 – ÜÇYOL – CENNETÇEŞME
  • 556 – ÜÇYOL – ÇAMLIK
  • 823 – GAZİEMİR SEMT GARAJI – ÜÇYOL

Ayrıca şehir merkezinde faaliyet gösteren Evka 1 – Bozyaka SSK ve Basın Sitesi – Gaziemir ve Yenigaraj – Yeşilyurt dolmuş hatlarını kullanarak da hastaneye gidebilirsiniz. Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Saim Çıkrıkçı Cad. No:59 35170 Karabağlar/İzmir
Tel: 0 232 250 50 50
E-Mail: [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer bir makalemizde İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları, İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Randevu, İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerine yer verdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir