DEVLET HASTANELERİ

Adana Çukurova Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları

Adana Çukurova Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları, Adana Çukurova Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Adana Çukurova Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları Randevu, Adana Çukurova Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Adana Çukurova Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Adana Çukurova Devlet Hastanesi Üroloji Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Adana Çukurova Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları Hakkında

Adana’nın Çukurova ilçesinde bulunan Çukurova Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları ile başta Adana ili olmak üzere çevre illere hizmet vermektedir. Adana Çukurova Devlet Hastanesi 1953 yılında dispanser olarak hizmet vermeye başlamıştır. Daha sonra 2005 yılında adı değişerek Adana Çukurova Devlet Hastanesi ismini almıştır. 57.490 metrekarelik arsa üzerinde kurulu 9 katlı hastane modern ve şık mimariye sahip binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Adana Çukurova Devlet Hastanesi Üroloji kliniğinde kadın ve erkeklerde meydana gelen idrar yolu hastalıkları, genellikle erkeklerde meydana gelen üreme organı rahatsızlıklarının yanı sıra kronik böbrek rahatsızlıklarının tedavisi yapılmaktadır.

Adana Çukurova Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları
Adana Çukurova Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları

Adana Çukurova Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları

Uzm. Dr. ESER KÖYLÜOĞLU Adana Çukurova Devlet Hastanesi Üroloji Uzmanı

Uzm. Dr. HÜSEYİN GÜMÜŞTAŞ Adana Çukurova Devlet Hastanesi Üroloji Uzmanı

Uzm. Dr. İBRAHİM YARDIMCI Adana Çukurova Devlet Hastanesi Üroloji Uzmanı

Uzm. Dr. ONUR ÖZBİLEN Adana Çukurova Devlet Hastanesi Üroloji Uzmanı

Adana Çukurova Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Adana Çukurova Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Adana Çukurova Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Adana Çukurova Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Adana Çukurova Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Adana Çukurova Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar şehir merkezinde faaliyet gösteren Adana Büyükşehir Belediyesi’ne ait 115, 159, 170 ve 172 hat numaralı otobüslere ve 4 numaralı özel halk otobüsüne binerek hastaneye ulaşabilirler. Ayrıca 1, 2A, 3, 4, 5 ve 8B numaralı dolmuş hatlarını kullanarak da hastaneye gidebilirsiniz.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren dolmuş hatları ve ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Adana Çukurova Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Adana Çukurova Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Adana Çukurova Devlet Hastanesi Üroloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Kurttepe Mahallesi Süleyman Demirel Bulvarı 83027 Sokak No:4 01170 Çukurova / ADANA
Tel: 0 322 460 43 50
E-Mail: [email protected]

Bir diğer makalemizde Adana Seyhan Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları, Adana Seyhan Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Adana Seyhan Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları Randevu, Adana Seyhan Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Adana Seyhan Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Adana Seyhan Devlet Hastanesi İletişim ve Adres bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir