ÜNİVERSİTE HASTANELERİ

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Doktorları

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Doktorları, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayet, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Doktorları Randevu, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yol Tarifi, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini siz değerli misafirlerimiz için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Doktorları Hakkında

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Doktorları ile en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlayan Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, bünyesinde görev yapan doktorlar alanın en iyi uzman kadrosundan oluşmaktadır. Bilimsel ve teknolojik gelişmeler ışığında, modern tıbbın ulaştığı en üst düzeyde sağlık uygulamalarını takip ederek yapılan çalışmalar sayesinde hasta memnuniyeti oldukça fazladır.

Nefroloji bölümü böbrek hastalıklarını konu alan bir bilim dalıdır. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji kliniğinde böbrek ile ilgili hastalıkların teşhisi, önlenmesi ve tedavi hizmetleri verilmektedir. Hastanenin Nefroloji kliniğinde akut böbrek yetmezliği, böbrek damarı hastalıkları, kronik böbrek yetmezliği, böbrek ve mesane taşları, hipertansiyon, idrar bozuklukları, vücuttaki sıvı ve mineral dengesizlikleri diyaliz ve böbrek nakli gibi hastalıklara çare aranmaktadır.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Doktorları
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Doktorları

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Doktorları

Prof. Dr. Ercan OK Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Prof. Dr. Gülay AŞÇI Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Prof. Dr. Hüseyin TÖZ Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Prof. Dr. Mehmet ÖZKAHYA Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Prof. Dr. Meltem SEZİŞ DEMİRCİ Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Doç. Dr. Mümtaz YILMAZ Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Uzm. Dr. Aygül ÇELTİK Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Doktorları hakkındaki deneyim ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Doktorları Randevu Al

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi resmi internet sitesinin online randevu bölümünden veya 0 232 390 30 42 numaralı telefonu tuşlayarak Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne gitmek isteyen hastalar, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin şehir merkezinde faaliyet gösteren 59, 119, 204, 267, 268, 314, 328, 338, 348, 358, 368, 498, 505, 525, 565, 566, 568, 570, 585 ve 800 hat numaralı otobüslerine binerek ulaşım sağlayabilirler. Alternatif olarak şehir merkezinde ticari faaliyet gösteren ticari taksileri kullanarak da hastaneye gidebilirsiniz.

Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yol Tarifi

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres : Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Bilim Dalı 35100 Bornova-İzmir

Tel: +90 232 390 44 01
Fax: +90 232 390 35 24

Bir diğer makalemizde İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nefroloji Doktorları, İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nefroloji Doktorları Randevu, İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nefroloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir