DEVLET HASTANELERİ

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Hastalıkları Psikiyatri Doktorları

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Hastalıkları Psikiyatri Doktorları, Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Hastalıkları Psikiyatri Nedir? Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Hastalıkları Psikiyatri Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Randevu, İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Yol Tarifi, İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Hastalıkları Psikiyatri Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Hakkında

İzmir ilinde bulunan İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Hastalıkları Psikiyatri Doktorları ile İzmir ili ve çevre illere hizmet vermektedir. İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi, Ege bölgesinin en büyük ve Türkiye’nin 4. büyük hastanesi olma özelliğine sahiptir. 6 ayrı sağlık kompleksinden oluşan hastane 628.000 metrekare kapalı kullanım alanına ve 2060 yatak kapasitesine sahiptir. Son derece modern yapıya sahip hastanede deprem izolatörü de bulunmaktadır. Helikopter pisti bulanan hastanede açık ve kapalı otopark da mevcuttur. Bölgenin önemli sağlık merkezlerinden biri olan hastane modern hizmet binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda son model tıbbi cihazlarla hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Hastalıkları Psikiyatri Doktorları listesini vermeden önce dilerseniz kısaca Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Hastalıkları Psikiyatri bilim dalı hakkında bilgi verelim.

Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Hastalıkları Psikiyatri Nedir?

Çocuk ve ergen ruh sağlığı hastalıkları psikiyatrisi, çocuklar ve ergenler arasında yaygın olarak görülen ruh sağlığı sorunlarının teşhis, tedavi ve yönetimi ile ilgilenen bir tıp dalıdır. Bu alanda uzmanlaşmış bir psikiyatrist, çocuk ve ergenlerde görülen psikiyatrik bozuklukları teşhis etmek ve tedavi etmek için çeşitli yöntemler kullanır.

Çocuk ve ergen ruh sağlığı hastalıkları psikiyatrisi, gençlerde yaygın olarak görülen bir dizi soruna odaklanır. Bunlar arasında dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu (DEHB), otizm spektrum bozukluğu, öğrenme bozuklukları, anksiyete bozuklukları, depresyon, bipolar bozukluk, yeme bozuklukları, tiksinti bozuklukları, obsesif kompulsif bozukluk (OKB) ve travma sonrası stres bozukluğu (TSSB) gibi durumlar yer alır.

Bu uzmanlık alanı, çocuk ve ergenlerin gelişim süreçlerini ve özel ihtiyaçlarını dikkate alarak tedavi yaklaşımları geliştirir. Çocuk ve ergen ruh sağlığı uzmanları, bilişsel davranış terapisi, ilaç tedavisi, aile terapisi, oyun terapisi ve diğer terapi modalitelerini kullanarak gençlerin ruh sağlığını iyileştirmeyi amaçlar.

Çocuk ve ergen ruh sağlığı hastalıkları psikiyatrisi, çocuklardaki ve ergenlerdeki ruh sağlığı sorunlarının erken tanınmasını ve tedavi edilmesini teşvik eder. Erken müdahale, yaşam boyu süren etkileri en aza indirmeye yardımcı olabilir ve gençlerin sağlıklı bir şekilde gelişmelerini destekler.

Özetlemek gerekirse, çocuk ve ergen ruh sağlığı hastalıkları psikiyatrisi, çocuk ve ergenlerde görülen ruh sağlığı sorunlarının teşhis, tedavi ve yönetimiyle ilgilenen bir tıp dalıdır. Bu uzmanlık alanı, gençlerin ruh sağlığını korumak ve iyileştirmek için çeşitli tedavi yöntemleri kullanır.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Hastalıkları Psikiyatri Doktorları
İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Hastalıkları Psikiyatri Doktorları

Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Hastalıkları Psikiyatri Hangi Hastalıklara Bakar?

 • Çocukluk depresyonu
 • Çocuk ve ergenlerde bipolar bozukluk
 • Çocuklarda yeme bozukluğu
 • Çocuklarda tik bozukluğu
 • Dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu
 • Kaygı bozukluğu
 • Öğrenme güçlüğü
 • Disleksi
 • Down sendromu
 • Karşı gelme bozukluğu
 • Okul olgunluğu
 • Otizm
 • Akran zorbalığı

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Hastalıkları Psikiyatri Doktorları

Uzm. Dr. GÖZDE ULAŞ İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Hastalıkları Uzmanı

Uzm. Dr. HAZAL YAĞMUR YILANCIOĞLU İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Hastalıkları Uzmanı

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Hastalıkları Psikiyatri Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Hastalıkları Doktorları hakkındaki deneyim, öneri ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Hastalıkları Psikiyatri Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar, şehir merkezinde faaliyet gösteren İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne ait 533 (BAYRAKLI ŞEHİR HASTANESİ – BORNOVA METRO) hat ve numaralı otobüse binerek ulaşım imkanı sağlayabilirler.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

  İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Yol Tarifi

  İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

  İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

  Adres: Laka 35040 Bornova/İzmir

  Tel:

  e-mail:

  İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Doktorları, Çocuk Üroloji Nedir? Çocuk Üroloji Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Doktorları Randevu, İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Yol Tarifi, İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Kliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir