DEVLET HASTANELERİ

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Göğüs Hastalıkları Doktorları

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Göğüs Hastalıkları Doktorları, Çocuk Göğüs Hastalıkları Nedir? Çocuk Göğüs Hastalıkları Hangi Hastalıklara Bakar? İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Göğüs Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Göğüs Hastalıkları Doktorları Randevu, İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Yol Tarifi, İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Göğüs Hastalıkları Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Göğüs Hastalıkları Doktorları Hakkında

İzmir ilinde bulunan İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Göğüs Hastalıkları ile İzmir ili ve çevre illere hizmet vermektedir. İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi, Ege bölgesinin en büyük ve Türkiye’nin 4. büyük hastanesi olma özelliğine sahiptir. 6 ayrı sağlık kompleksinden oluşan hastane 628.000 metrekare kapalı kullanım alanına ve 2060 yatak kapasitesine sahiptir. Son derece modern yapıya sahip hastanede deprem izolatörü de bulunmaktadır. Helikopter pisti bulanan hastanede açık ve kapalı otopark da mevcuttur. Bölgenin önemli sağlık merkezlerinden biri olan hastane modern hizmet binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda son model tıbbi cihazlarla hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Göğüs Hastalıkları Doktorları listesini vermeden önce dilerseniz kısaca Çocuk Göğüs Hastalıkları bilim dalı hakkında bilgi verelim.

Çocuk Göğüs Hastalıkları Nedir? 

Çocuk Göğüs Hastalıkları bölümü, çocuklarda solunum sistemi problemleriyle ilgilenen bir tıp dalıdır. Bu bölümdeki uzmanlar, çocuklarda görülen solunum yolu enfeksiyonları, astım, alerjik reaksiyonlar, bronşit, zatürre ve diğer solunum yolu problemleri gibi bir dizi hastalığın teşhis ve tedavisiyle ilgilenirler.

Çocuk Göğüs Hastalıkları uzmanları, çocuklarda solunum yolu problemlerinin teşhisinde, tedavisinde ve takibinde birçok yöntem kullanırlar. Bunlar arasında fizik muayene, röntgen, bronkoskopi, spirometri, allerji testleri ve diğer laboratuvar testleri bulunur.

Ayrıca, çocuklarda solunum yolu problemlerinin tedavisinde ilaçlar, solunum terapisi, oksijen tedavisi ve diğer tedavi yöntemleri de kullanılır. Bu bölümdeki uzmanlar, çocukların solunum yolu sağlığına ilişkin koruyucu önlemler ve sağlıklı yaşam tarzı önerileri de sunarlar.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Göğüs Hastalıkları Doktorları
İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Göğüs Hastalıkları Doktorları

Çocuk Göğüs Hastalıkları Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar?

Çocuk Göğüs Hastalıkları bölümü, çocuklarda solunum yolu hastalıklarıyla ilgilenir. Bu hastalıklar arasında şunlar yer alabilir:

 1. Astım: Hava yollarının daralmasıyla ortaya çıkan kronik bir hastalıktır.

 2. Bronşit: Bronşların iltihaplanması sonucu oluşan bir hastalıktır.

 3. Zatürre: Akciğerlerdeki enfeksiyon nedeniyle oluşan bir hastalıktır.

 4. Solunum yolu enfeksiyonları: Soğuk algınlığı, grip ve diğer solunum yolu enfeksiyonları gibi çeşitli hastalıklar.

 5. Kistik fibrozis: Genetik bir hastalık olup, akciğerlerde mukus birikmesine ve solunum yollarında enfeksiyonlara neden olabilir.

 6. Alerjik reaksiyonlar: Çeşitli alerjenlere karşı oluşan alerjik reaksiyonlar, özellikle astım ve alerjik rinit gibi solunum yolu hastalıklarına neden olabilir.

 7. Solunum yolu tıkanıklıkları: Solunum yollarını tıkayan anormallikler, örneğin solunum yollarında darlık veya tıkanıklık olabilir.

Çocuk Göğüs Hastalıkları bölümü, bu ve diğer solunum yolu hastalıklarının teşhisi, tedavisi ve takibiyle ilgilenir.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Göğüs Hastalıkları Doktorları

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi henüz hasta kabulüne başlamamıştır. Hastane faaliyete geçtiğinde İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Göğüs Hastalıkları Doktorları listesini sitemizden takip edebilirsiniz.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Göğüs Hastalıkları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Göğüs Hastalıkları Doktorları hakkındaki deneyim, öneri ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Göğüs Hastalıkları Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Göğüs Hastalıkları Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar, şehir merkezinde faaliyet gösteren İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne ait 533 (BAYRAKLI ŞEHİR HASTANESİ – BORNOVA METRO) hat ve numaralı otobüse binerek ulaşım imkanı sağlayabilirler.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

  İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Yol Tarifi

  İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

  İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Göğüs Hastalıkları Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

  Adres: Laka 35040 Bornova/İzmir

  Tel:

  e-mail:

  İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Genetik Hastalıkları Doktorları, Çocuk Genetik Hastalıkları Nedir? Çocuk Genetik Hastalıkları Hangi Hastalıklara Bakar? İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Genetik Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Genetik Hastalıkları Doktorları Randevu, İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Yol Tarifi, İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Genetik Hastalıkları Kliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir