DEVLET HASTANELERİ

Isparta Şehit Yunus Emre Devlet Hastanesi Nefroloji Doktorları

Isparta Şehit Yunus Emre Devlet Hastanesi Nefroloji Doktorları, Nefroloji Nedir? Nefroloji Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Isparta Şehit Yunus Emre Devlet Hastanesi Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Isparta Şehit Yunus Emre Devlet Hastanesi Nefroloji Doktorları Randevu, Isparta Şehit Yunus Emre Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Isparta Şehit Yunus Emre Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Isparta Şehit Yunus Emre Devlet Hastanesi Nefroloji Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Isparta Şehit Yunus Emre Devlet Hastanesi Nefroloji Doktorları Hakkında

Isparta ilinde bulunan Şehit Yunus Emre Devlet Hastanesi Nefroloji Doktorları ile Isparta ili ve çevre illere hizmet sağlamaktadır. Daha öncesinde askeri hastane olarak Isparta haklına hizmet veren Isparta Şehit Yunus Emre Devlet Hastanesi 15 Temmuz darbe girişimi sonrasında Sağlık Bakanlığı’na devredilerek Kamu Hastaneleri Birliği Isparta Genel Sekreterliği bünyesinde hizmetine devam etmektedir. Hastane, uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda son model tıbbi cihazlarla hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Isparta Şehit Yunus Emre Devlet Hastanesi Nefroloji Doktorları listesini vermeden önce dilerseniz biraz nefroloji bilim dalı hakkında bilgi verelim.

Nefroloji Nedir?

Nefroloji bölümü böbrek hastalıklarını konu alan bir bilim dalıdır. Böbreğin yapısı, işlevleri ve bunlarla ilişkili tüm rahatsızlıkların teşhis ve tedavisi yapılmaktadır. Uzman Nefrolog tarafından hastalar muayene edilmektedir. Nefrologlar Tıp fakültesi eğitiminin ardından İç Hastalıkları Ana Bilim Dalında uzmanlık eğitimi alırlar. Daha sonra Nefroloji Bilim Dalında yan dal ihtisasını tamamlarlar.

Isparta Şehit Yunus Emre Devlet Hastanesi Nefroloji Doktorları
Isparta Şehit Yunus Emre Devlet Hastanesi Nefroloji Doktorları

Nefroloji Hangi Hastalıklara Bakar?

 • Akut böbrek yetmezliği,
 • Böbrek damarı hastalıkları,
 • Kronik böbrek yetmezliği,
 • Diyaliz ve böbrek nakli
 • İdrar yolu enfeksiyonları
 • Hipertansiyon (Böbrek kaynaklı)
 • Kronik Nefrit
 • Böbrek iltihapları 
 • Böbrek ve mesane taşları
 • Böbrek kanseri
 • Üremi
 • Albumin
 • Vücuttaki sıvı ve mineral dengesizlikleri

Isparta Şehit Yunus Emre Devlet Hastanesi Nefroloji Doktorları

Isparta Şehit Yunus Emre Devlet Hastanesi Nefroloji polikliniğinde görevli doktor bulunmamaktadır. Poliklinik hizmet vermeye başladığında doktor kadrosu bilgilerini sitemizden paylaşacağız.

Isparta Şehit Yunus Emre Devlet Hastanesi Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Isparta Şehit Yunus Emre Devlet Hastanesi Nefroloji Doktorları hakkındaki deneyim, öneri ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Isparta Şehit Yunus Emre Devlet Hastanesi Nefroloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Isparta Şehit Yunus Emre Devlet Hastanesi Nefroloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Isparta Şehit Yunus Emre Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Isparta Şehit Yunus Emre Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar şehir merkezinde faaliyet gösteren Isparta Belediyesi’ne ait özel halk otobüslerini kullanarak hastaneye ulaşabilirler.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler de tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Isparta Şehit Yunus Emre Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Isparta Şehit Yunus Emre Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Isparta Şehit Yunus Emre Devlet Hastanesi Nefroloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Davraz Mahallesi 104. Cadde 81/A Eğirdir Yolu Üzeri ISPARTA/Merkez
Tel: 0 246 224 14 18
E-Mail: [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Isparta Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları, Isparta Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Isparta Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Randevu, Isparta Şehir Hastanesi‘ne Nasıl Gidilir? Isparta Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Isparta Şehir Hastanesi Nefroloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir