DEVLET HASTANELERİ

Isparta Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları

Isparta Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları, Isparta Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Isparta Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Randevu, Isparta Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Isparta Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Isparta Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırdık.

Isparta Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Hakkında

Kamu Özel işbirliği modeli (Public Private Partnership) ile yapılan Isparta Şehir Hastanesinde Akfen Holding ile birlikte hizmet verilmektedir. Hastanemiz 855 yataklı olup, Türkiye’nin ilk deprem izalatörlü (897 Adet) hastanesidir. 18 Mart 2017 günü Şehir Hastanesine taşınılmış ve 20 Mart 2017 günü aktif olarak poliklinik hizmetleriyle birlikte sağlık hizmetleri verilmeye başlanılmıştır. 167 poliklinik sayısı, 208 yoğun bakım ünitesi yatak sayısı, 20 ameliyathane, 9 TDL odası ile hizmet vermektedir.

2022 Araçlık Otopark  (1607 Kapalı – 415 Açık), hastane girişinden itibaren yaşlı ve engelli hastalara akülü golf  hasta taşıma aracı hizmeti verilmektedir. Hasta karşılama yönlendirme refakat resepsiyon ve kapsamlı taşıma hizmeti verilmektedir. (HYRRT) Poliklinik katlarında inişli çıkışlı yürüyen merdivenler. Daha geniş ferah ve modern bekleme alanları ve oturma grupları. Toplam 4 adet  kantin ve mobil kantin hizmetleri ile oda servisi yapılmaktadır. Sıcak soğuk ve aperatif otomat makinaları bulunmaktadır. 1196 kişilik ibadethane bulunmaktadır. Hasta ve refakatçi çamaşır yıkama hizmetleri verilmektedir. 3 katlı kapalı otopark hizmetleri ve vale hizmetleri verilmektedir. Dış çevre aydınlatması 220 adet güneş enerjisi paneli  ile yapılmakta, tüketimin %30’unu karşılamaktadır. Saatte 2.72 m3 sıcak su ihtiyacını karşılayan, 290 adet güneş enerjisi paneli bulunmaktadır.

Isparta Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri kliniğinde ruhsal bozuklukların, duygusal ve davranışsal bozuklukların kökeni, teşhisi, önlenmesi ve tedavi hizmetleri verilmektedir. Hastanenin Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri kliniğinde Panik Atak Rahatsızlığı, Anksiyete Bozukluğu, Hiperaktivite ve Dikkat Eksikliği, Kaygı Bozukluğu, Şizofreni, Kişilik Bozukluğu, Depresif Bozukluk, Madde kullanımına bağlı Bozukluk, Otizm Bozukluğu, Disosiyatif Bozukluk, Nörobilişsel Bozukluk gibi hastalıklara çare aranmaktadır.

Isparta Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları
Isparta Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları

Isparta Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları

Uzm. Dr. AYŞE USTA Isparta Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Uzm. Dr. ELİF NURGÜL SUNGUR Isparta Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Uzm. Dr. MURAT SONER GÜRSOY Isparta Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Uzm. Dr. SENA GÜRDAL Isparta Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Uzm. Dr. ÜMİT KEMAL KIRAN Isparta Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Isparta Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Isparta Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanları hakkındaki deneyim ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Isparta Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Isparta Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Isparta Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Kliniği İletişim ve Adres Bilgileri

Adres: Sanayi Mahallesi 104. Cad. No:51 32200 Merkez/ISPARTA

Telefon: 0 246 213 44 00

E-Posta: [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Isparta Şehit Yunus Emre Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları, Psikiyatri Nedir? Psikiyatri Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Isparta Şehit Yunus Emre Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Isparta Şehit Yunus Emre Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Randevu, Isparta Şehit Yunus Emre Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Isparta Şehit Yunus Emre Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Isparta Şehit Yunus Emre Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Kliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir