DEVLET HASTANELERİ

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları, Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Randevu, Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Hakkında

Sakarya ilinde bulunan Yenikent Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları ile Sakarya ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi 25 yatak kapasitesi ile 1963 yılının ekim ayında açılmış olup o günden günümüze kadar Sakarya halkına hizmet vermektedir. Hastane şu anki kullanmış olduğu hizmet binasına ise 2004 yılında taşınmıştır. 2005 yılının şubat ayında ise Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi adını alarak ikinci basamak devlet hastanesi sınıfı çerçevesinde hizmetini sürdürmektedir. Hastane şu anki kullanmış olduğu 250 yatak kapasitesine sahip modern ve şık binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda son model tıbbi cihazlarla hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. Hastaneye bağlı olarak Tozlu Semt Polikliniği’nde de hastalara hizmet verilmektedir.

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Genel Cerrahi kliniğinde ilaç ve diğer tedavi yöntemleri ile iyileştirilemeyen genel yada bölgesel rahatsızlıkların ameliyatı ile tedavisi üstlenilmektedir. Yaralanma ve yaranın iyileşme aşamalarını da kapsayan teşhis ve tedavi çalışmaları yapılmaktadır.

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları
Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları

Op. Dr. SELMAN ÇINAR Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. ERGÜN YILDIZ Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. VADETTİN AKTAŞ Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. İLHAMİ TÜRKKAN Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. MÜCAHİT ÜNAL Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. ADİL MURAT AKGÜL Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. FEYYAZ ONURAY Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren Sakarya Büyükşehir Belediyesi’ne ait hat numaralı otobüslerine binerek hastaneye ulaşabilirler. Ayrıca merkez Tozlu Cami dolmuş duraklarından hareket eden KARAMAN-A ve KARAMAN-B hat isimli dolmuşlara binerek de hastaneye ulaşım sağlayabilirsiniz.

  • 21K – KARAMAN – KAMPÜS EKSPRES
  • 21C – UNKAPANI – S. ZAİM BULVARI – KARAMAN
  • 21D – UNKAPANI – İKİZCE GİRİŞİ – KARAMAN
  • 24İ – YENİKENT İÇ HAT

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren halk otobüsleri ve ticari taksiler de tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi‘ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Karaman Mah. M. Cahit Kıraç Caddesi No:20 54050 Adapazarı/Sakarya
Tel: 0 264 221 35 00
E-Mail: [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları, Genel Cerrahi nedir? Genel Cerrahi Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayet, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Randevu, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi İletişim ve Adres bilgileri hakkında bilgi vermeye çalıştık.

One thought on “Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları

  • Yenikent devlet hastanesinde genel cerrah bölümündeki mücahit Ünal’a safra kesesi ameliyatı oldum ameliyatım güzel geçti dikişlerimi sağlık ocağında aldırdım ve tekrar kontrole fırsat bulup gidemedim kendisi beni aradı ve kontrollere gelmediğimi iyi olup olmadığımı sordu o kadar çok sevindim ki anlatamam bu ince hareketinden dolayı buradanda kendisine çok teşekkür ediyorum yüreğime kalbime dokunan ilk doktor oldu iyi ki varsınız hep var olun sizin gibi ilgili doktorlara çok ihtiyacımız var♥️

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir