DEVLET HASTANELERİ

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları ile ulusal ve uluslararası platformda sağlık hizmeti sunmakta olan Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi alanın en başarılı doktorları ile hizmet vermektedir. Bilimsel ve teknolojik gelişmeler ışığında, modern tıbbın ulaştığı en üst düzeyde sağlık uygulamalarını takip ederek yapılan çalışmalar sayesinde hasta memnuniyeti oldukça fazladır.

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi son teknoloji ile üretilmiş tıbbi cihaz ve ekipmanlar kullanılmaktadır. Alanında profesyonel uzmanlardan oluşan kadrosu ile uygulamalar profesyonel ellerde gerçekleştirilmektedir.

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları, Beyin ve Sinir Cerrahi Hakkında Bilgi, Beyin ve Sinir Cerrahi Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları Randevu, Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırdık.

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları
Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları

Beyin ve Sinir Cerrahi Bölümü Hakkında

Nöroloji adıyla da bilinen Beyin ve Sinir Cerrahi bölümü çocukluk döneminden yetişkinliğe kadar tüm yaş gruplarındaki hastalarda görülen beyin ve omurilik bölgesinde oluşan hastalıkların tedavi edildiği bölümdür.

Beyin ve Sinir Cerrahi Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar?

Beyin ve Sinir Cerrahi bölümünde kişinin beyin ve tüm sinir sistemini de kapsayan bölgelerde yaşanan hasarlara bağlı olarak gerçekleşen rahatsızlıkların tedavisini yapar. Bu hastalıkları daha detaylı anlatacak olursak;

Beyin Kanamaları

Herhangi bir darbe veya kaza durumuna bağlı olarak beyinde bulunan atardamar duvarının yırtılmasına bağlı olarak beyin dokusuna ulaşması gerek kanın güzergah üzerinde yer alan dokulara zarar vermesi sonucu Beyin Kanaması oluşur. Beyin Kanamaları Tedavisi genellikle ameliyat gerektirmekte iken zamanında tedavi edilmediği durumda ölümcül durumlara da neden olabilmektedir.

Beyin Tümörleri

İyi veya kötü huylu özellikte olan tümörler vücudumuzun belli bölgelerinde oluşan bir takım kistlerdir. Tümörlerin kötü huylu olanlarına kanser denmektedir. Beyin Tümörlerinde ise kişide denge problemi, kusma, bulanık görme ve kol ve bacaklarda hissizlik gibi belirtiler göstermektedir. Bu şikayetleri yaşayan hastaların mutlaka en yakın hastanenin Beyin ve Sinir Cerrahibölümüne görünmelerinde fayda var.

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları
Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları

Beyin Damar Hastalıkları

Beyin Damar Hastalıkları bir çok hastalığı kapsamaktadır. Bu hastalıkların başlıcaları ise bel fıtığı, oyun fıtığı, inme ve parkinson gibi hastalıklardır. Bu hastalığa yakalan kişilerde felç, konuşma bozukluğu, görme bozukluğu, denge sorunu ve bilinç kaybı gibi belirtiler görülmektedir. Bu hastalıkları sıralayacak olursak;

Bel Fıtığı

Boyun Fıtığı

Parkinson

İnme

Beyin Zarında Oluşan Beyin Kanaması

Beyin Tümörü

Felç

Omurga Hastalıkları

Genellikle yaş ilerlemesine bağlı olarak görülen omurga hastalıkları kaza veya darbe sonucu da oluşan Omurga Hastalıklarında lezyonlar, eklem ve kas ağrıları, tümör, eğirilik ve kamburlukta yine Omurga Hastalıkları grubundadır. Bu hastalıklara yakalan kişilerde kronik ağrı ve sık uyuşma gibi belirtiler bulunmaktadır.

İnme

Beyne ulaşması gereken kan akışının belli nedenlerden dolayı beyne gidememesi sonucunda kol ve bacaklarda uyuşukluk şiddetli ve sık yaşanan bağ ağrısı, denge kaybı, görme ve konuşma kaybı belirtiler sonucu İnme görülebilmektedir. İnme maalesef sonu ölüme kadar gidebilen ciddi bir hastalıktır.

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları
Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları

Çocukluk Dönemi Beyin ve Sinir Hastalıkları

Doğumdan gelen beyin kanamaları

Beyinde su toplanması

Doğumdan gelen sinir sistemi bozuklukları

Beyin tümörü

Omurilik tümörü

Epilepsi ve hareket bozuklukları

Omurilik kapanma sorunu

Kafatası şeklinde görülen bozukluklar

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları

Doç. Dr. Başak CANER / Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı

Doç. Dr. Başak CANER RANDEVU AL

Doç. Dr. Mehmet Sabri GÜRBÜZ / Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı

Doç. Dr. Mehmet Sabri GÜRBÜZ RANDEVU AL

Doç. Dr. Semih Naci BALAK / Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı

Doç. Dr. Semih Naci BALAK RANDEVU AL

Dr. Öğr. Üyesi Fatih ÇALIŞ / Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı

Dr. Öğr. Üyesi Fatih ÇALIŞ RANDEVU AL

Uzm. Dr. Baha Eldin ADAM / Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı

Uzm. Dr. Baha Eldin ADAM RANDEVU AL

Uzm. Dr. Hidayet Şafak ÇİNE / Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı

Uzm. Dr. Hidayet Şafak ÇİNE RANDEVU AL

Uzm. Dr. Nur TOPYALIN / Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı

Uzm. Dr. Nur TOPYALIN RANDEVU AL

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları hakkındaki görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları Randevu Al

Merkezi Hekim Randevu Sistemi
Merkezi Hekim Randevu Sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi uzmanları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Kliniği İletişim ve Adres

Adres : Eğitim Mah. Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Kadıköy/İstanbul 34722

Telefon : 0 216 606 5200

Bir diğer makalemizde İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları, İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları Randevu, İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Kliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir