DEVLET HASTANELERİ

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları, Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Randevu, Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Hakkında

Giresun ilinde bulunan Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları ile Giresun ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 2020 yılında Prof. Dr. A. ilhan Özdemir Devlet Hastanesi bünyesinde faaliyetine başlamış olup 2021 yılının Eylül ayında ayrılarak Giresun Üniversitesi Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi adı altına hizmet vermeye devam etmektedir. 350 yatak kapasitesine sahip olan hastane modern ve şık mimariye sahip binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji kliniğinde kemik ve kas ağrıları, İskelet sistemi rahatsızlıkları, vücutta oluşan kırık ve çıkık hasarları, eklem ağrıları, Eklem kireçlenmeleri, Boyun ve bel fıtıkları gibi rahatsızlıkların teşhis ve tedavi hizmetleri verilmektedir.

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları
Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları

Prof. Dr. CEM ZEKİ ESENYEL Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Prof. Dr. ATİLLA ÇITLAK Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Doç. Dr. KÜRŞAD AYTEKİN Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Dr. Öğr. Üyesi TUĞCAN DEMİR Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Dr. Öğr. Üyesi MURAT DANIŞMAN Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Op. Dr. ADNAN PİŞKİN Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Op. Dr. EMRE TEKŞAN Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gidebilmek için şehir merkezinde faaliyet gösteren Giresun Belediyesi’ne ait otobüsleri ve Seka – Etbaşoğlu özel dolmuş hatlarını kullanabilirsiniz.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Aksu Mahallesi Mehmet İzmen Caddesi No.145 Merkez/Giresun
Tel: 0 454 310 20 20
E-Mail: [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları, Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları Randevu, Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Polikliniği İletişim ve Adres bilgileri hakkında bilgi vermeye çalıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir