DEVLET HASTANELERİ

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları, Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Randevu, Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Hakkında

Giresun ilinde bulunan Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları ile Giresun ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 2020 yılında Prof. Dr. A. ilhan Özdemir Devlet Hastanesi bünyesinde faaliyetine başlamış olup 2021 yılının Eylül ayında ayrılarak Giresun Üniversitesi Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi adı altına hizmet vermeye devam etmektedir. 350 yatak kapasitesine sahip olan hastane modern ve şık mimariye sahip binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye kliniğinde iç organları etkileyen kansızlık, troid, diyabet, gastrid, guatr, ülser, ishal, kabızlık, gut hastalığı, mide hastalığı, hipertansiyon gibi birçok hastalığın tedavileri yapılmaktadır.

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları
Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

Dr. Öğr. Üyesi AYFER UGIŞ Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Dr. Öğr. Üyesi AYKUT ÖZTURAN Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Dr. Öğr. Üyesi KUBİLAY İŞSEVER Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Dr. Öğr. Üyesi MUSTAFA YAKARIŞIK Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. ALİ TÜREDİ Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. TOLGA YILMAZ Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. MUHAMMED AYDIN Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. BEYZA YÜKSEL Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. ERSİN KULOĞLU Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. SEFER ASLAN Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Hastalığınızın tedavisi için mutlaka alanında uzman bir doktora muayene olmanız gerekir. Doktor tedavisine ilave olarak Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ve devlet hastanelerinde de uygulamaya başlanmış olan tamamlayıcı ve alternatif tıp tedavi yöntemlerinden de yardım alabilirsiniz. Alternatif tıp yöntemleri nedir diye soruyorsanız alternatif tıp yöntemleri ile ilgili yazdığımız makalelerin size yardımcı olabileceğini düşünüyorum. Tamamlayıcı ve alternatif tıp yöntemleri ile ilgili makalelerimizi görmek için TIKLAYIN.

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gidebilmek için şehir merkezinde faaliyet gösteren Giresun Belediyesi’ne ait otobüsleri ve Seka – Etbaşoğlu özel dolmuş hatlarını kullanabilirsiniz.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Aksu Mahallesi Mehmet İzmen Caddesi No.145 Merkez/Giresun
Tel: 0 454 310 20 20
E-Mail: [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları, Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Randevu, Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Polikliniği İletişim ve Adres bilgileri hakkında bilgi vermeye çalıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir