DEVLET HASTANELERİ

Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları

Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları, Genel Cerrahi Nedir? Genel Cerrahi Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Randevu, Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Hakkında

Gaziantep ilinde bulunan Şehitkamil Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları ile Gaziantep ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi 2006 yılında Sağlık Bakanlığı’na devredilerek devlet hastanesi statüsünde hizmet vermeye devam etmektedir. Hastane şu anki kullandığı hizmet binasına 2008 yılında taşınmıştır. 330 yatak kapasitesine sahip olan hastane modern hizmet binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda son model tıbbi cihazlarla hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları listesini vermeden önce dilerseniz kısaca genel cerrahi bilim dalı hakkında bilgi verelim.

Genel Cerrahi Nedir?

Genel cerrahi, çok çeşitli sağlık problemlerini ve hastalıklarını tedavi eden geniş kapsamlı tıbbın en önemli alanlarından biridir. İlaç yada diğer tedavi yöntemleri ile iyileştirilemeyen genel yada bölgesel rahatsızlıkların ameliyatı ile tedavisinin yanı sıra yaralanma ve yaranın iyileşme aşamalarını da kapsar.

Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları
Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları

Genel Cerrahi Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar?

*Karnın kendisi ve içeriği,

*Sindirim sistemi

*Tiroid, paratiroid, adrenal ve endokrin pankreas dahil endokrin sistem

*Meme, cilt ve yumuşak doku

*Vasküler, travma onkolojik ve konjenital bozukluklar dahil olmak üzere, baş- boyun bilhassa cilt tümörü, tükürük bezleri

*Kafa içi damarları ve kalbi hariç, vasküler sistem

*Kanser hastasının tarama, gözetleme, cerrahi yardımcı tedavi, rehabilitasyon ve takip ile koordine çok modlu yönetimi dahil olmak üzere cerrahi onkoloji

*Kas-iskelet sistemi, el ve kafa yaralanmaları dahil olmak üzere kapsamlı travma yönetimi.

Genel cerrahi, çok çeşitli sağlık problemlerini ve hastalıklarını tedavi eden geniş kapsamlı tıbbın en önemli alanlarından biridir. İlaç yada diğer tedavi yöntemleri ile iyileştirilemeyen genel yada bölgesel rahatsızlıkların ameliyatı ile tedavisinin yanı sıra yaralanma ve yaranın iyileşme aşamalarını da kapsar.

Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları

Op. Dr. AHMET ALPER İNAL Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. AHMET FATİH YILMAZ Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. HATİCE BERNA BOŞNAK Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. MUSTAFA BAĞCI Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. OZAN ZARALI Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. ÖZGÜR ÇİNPOLAT Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. SELAHATTİN CENGİZ Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları hakkındaki deneyim, öneri ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’ne ait hat numaralı otobüslerine binerek hastaneye ulaşabilirler. Ayrıca M06, M08, K09 ve K73 hat numaralı dolmuş ve minibüslere binerek de hastaneye ulaşım sağlayabilirsiniz.

  • B01 – GAZİKENT – ENSAR SİTESİ
  • B18 – SEYRANTEPE – AKTOPRAK
  • B35 – İSTASYON – BEYKENT
  • B41 – SEYRANTEPE – ALTINOVA
  • B44 – ÇOCUK HASTANESİ – BEYKENT
  • B61 – DUMLUPINAR – BEYKENT
  • B64 – BALIKLI – DÜLÜK
  • B66 – BALIKLI – YIĞINLI
  • B77 – BEYKENT – GİBTÜ

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler de tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Pirsultan Mahallesi Çetin Emeç Caddesi No: 79-1 Posta Kodu: 27500 Şehitkamil / Gaziantep

Tel: 0 342 324 67 67

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Gaziantep 25 Aralık Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları, Genel Cerrahi Nedir? Genel Cerrahi Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Gaziantep 25 Aralık Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Gaziantep 25 Aralık Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Randevu, Gaziantep 25 Aralık Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Gaziantep 25 Aralık Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Gaziantep 25 Aralık Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Kliniği İletişim ve Adres bilgileri hakkında bilgi vermeye çalıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir