DEVLET HASTANELERİ

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları, Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Randevu, Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Hakkında

Manisa ilinde bulunan Merkezefendi Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları ile başta Manisa ili olmak üzere çevre illere hizmet vermektedir. Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi 2018 yılının eylül ayında 400 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye başlamıştır. 17.000 metrekare oturum alanına ve 68.277 metrekare kapalı kullanım alanına sahip hastane, modern ve şık mimariye sahip binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. Otel konforunu aratmayan 80 adet tek kişilik ve 160 adet çift kişilik odaya sahip hastanede acil hasta sevkinde kullanılmak üzere bir adet helikopter pisti de mevcuttur.

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji kliniğinde kemik ve kas ağrıları, İskelet sistemi rahatsızlıkları, vücutta oluşan kırık ve çıkık hasarları, eklem ağrıları, Eklem kireçlenmeleri, Boyun ve bel fıtıkları gibi rahatsızlıkların teşhis ve tedavi hizmetleri verilmektedir.

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları
Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları

Op. Dr. ALİ MÜNGER Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Op. Dr. ENES ÖÇALAN Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Op. Dr. KADİR DAMGACI Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Op. Dr. OĞUZHAN ÇETİNARSLAN Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Op. Dr. SABRİ GÖKHAN UĞUR Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Op. Dr. SONER TOĞAÇ Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne ait hat ve numaralı otobüslere binerek hastaneye ulaşabilirler.

  • 1 – OTOGAR – OSB
  • 2 – OTOGAR – KÜÇÜK SANAYİ
  • 3 – KUŞLUBAHÇE – C.B.Ü. HASTANE
  • 7 – GÜZELYURT – ŞEHİR HASTANESİ
  • 10 – OTOGAR – C.B.Ü. HASTANE
  • 12 – GÜZELYURT – ŞEHİR HASTANESİ

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren dolmuş hatları ve ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Merkezefendi Mahallesi Mimar Sinan Bulvarı No: 141/A Yunusemre/MANİSA
Tel: 0 236 231 45 87
E-Mail: [email protected]

Bir diğer makalemizde Manisa Şehir Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları, Ortopedi Ve Travmatoloji Nedir? Ortopedi Ve Travmatoloji Hangi Hastalıklara Bakar? Manisa Şehir Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği Birimleri, Manisa Şehir Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Manisa Şehir Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Randevu, İletişim ve Adres bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir