DEVLET HASTANELERİ

Gaziantep Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları

Gaziantep Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları, Çocuk Nefroloji Nedir? Çocuk Nefroloji Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Gaziantep Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Gaziantep Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları Randevu, Gaziantep Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Gaziantep Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Gaziantep Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Gaziantep Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları Hakkında

Gaziantep ilinde bulunan Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları ile Gaziantep ili ve çevre illere hizmet vermektedir. 7 bloktan oluşan Gaziantep Şehir Hastanesi 1875 yatak kapasitesine sahiptir. 2023  yılının haziran ayında açılışı gerçekleştirilen hastanede 335 poliklinik, 259 yoğun bakım yatağı, 30 diyaliz yatağı, 64 ameliyathane ve 4.650 araçlık açık ve kapalı otopark bulunmaktadır. Gaziantep Şehir Hastanesi modern hizmet binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda son model tıbbi cihazlarla hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. Gaziantep Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları listesini vermeden önce dilerseniz kısaca Çocuk Nefroloji bilim dalı hakkında bilgi verelim.

Çocuk Nefroloji Nedir?

Çocuk Nefroloji kliniğinde alanında uzman hekimler tarafından çocuklarda görülen idrar yolu enfeksiyonu, idrar kaçırma, kistler, tümörler, hipertansiyon, kanama, ailevi akdeniz ateşi, böbrek ve idrar yolları taşları ile böbreklerde oluşan her türlü rahatsızlığın teşhis ve tedavisi gerçekleştirilmektedir.

0-18 yaş aralığındaki çocuklarda idrar yapmada zorlanma, ağrı, kanama ve idrar yapmada bozuklukların yanı sıra ellerde, gözlerde ve ayaklarda şişme fark edildiğinde Çocuk Nefroloji uzmanına başvurmak gerekmektedir.

Gaziantep Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları
Gaziantep Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları

Çocuk Nefroloji Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar?

 • Çocuklarda Akut Böbrek Yetmezliği
 • Çocuklarda Diyaliz
 • Çocuklarda Böbrek Nakli
 • Kronik Böbrek Yetmezliği
 • Çocuklarda Böbreğin Diğer Hastalıkları
 • İdrar Kaçırma
 • İdrar Yolu Enfeksiyonu
 • Çocuklarda Taş Hastalıkları
 • Üriner Sistem Anormallikleri
 • Vezikoüreteral Reflü

Gaziantep Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları

Uzm. Dr. Emine Özlem ÇAM DELEBE Gaziantep Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Uzmanı

Gaziantep Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Gaziantep Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları  hakkındaki deneyim, öneri ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Gaziantep Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Gaziantep Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Gaziantep Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Gaziantep Şehir Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’ne ait hat numaralı otobüslerine binerek hastaneye ulaşabilirler.

 • B02 – MAVİKENT – İSTASYON
 • B38 – ŞEHİR HASTANESİ – İSTASYON
 • S05 – İBNİ SİNA – SÜMERBANK
 • S07 – BAŞPINAR – YEŞİLKENT – MAVİKENT
 • K13 – YEDİTEPE – KILCAN
 • K34 – YEDİTEPE – YOĞUNTAŞ
 • S12 – KARATAŞ
 • M01 – MAVİKENT – KAYAÖNÜ – OTOGAR
 • M03 – GAZİKENT – MAVİKENT

  Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler de tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

  Gaziantep Şehir Hastanesi Yol Tarifi

  Gaziantep Şehir Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

  Gaziantep Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgileri

  Adres: İbni Sina Mah. Şahinbey / Gaziantep

  Tel: 0 342 310 00 55

  E-Mail: [email protected]

  İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Gaziantep Şehir Hastanesi Çocuk Romatoloji Doktorları, Çocuk Romatoloji Nedir? Çocuk Romatoloji Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Gaziantep Şehir Hastanesi Çocuk Romatoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Gaziantep Şehir Hastanesi Çocuk Romatoloji Doktorları Randevu, Gaziantep Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Gaziantep Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Gaziantep Şehir Hastanesi Çocuk Romatoloji Kliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir