Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları

Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları, Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları Randevu, Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları Hakkında

Gaziantep ilinde bulunan Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları ile Gaziantep ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin geçmişi çok eskilere dayanmakta olup 1952 yılından beri hastalara hizmet vermektedir. Daha öncesinde Gaziantep Devlet Hastanesi adı altında hizmet veren hastane 2012 yılının Nisan ayında şimdiki adını almıştır. Hastane uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji kliniğinde kadın ve erkeklerde meydana gelen idrar yolu hastalıkları, genellikle erkeklerde meydana gelen üreme organı rahatsızlıklarının yanı sıra kronik böbrek rahatsızlıklarının tedavisi yapılmaktadır.

Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları
Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları

Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları

Uzm. Dr. ASAF DEMİRBAĞ Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Uzmanı

Uzm. Dr. HAKAN AKSÜT Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Uzmanı

Uzm. Dr. HASAN KARBOĞA Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Uzmanı

Uzm. Dr. İSMAİL KARAKOYUNLU Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Uzmanı

Uzm. Dr. LÜTFÜ BAY Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Uzmanı

Uzm. Dr. MEHMET SİNAN ATKIN Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Uzmanı

Uzm. Dr. SEDAT MIZRAK Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Uzmanı

Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi‘ne, gidebilmek için aşağıda listesini verdiğimiz Gaziantep il merkezinde faaliyet gösteren hat ve numaralı Gaziantep Büyükşehir Belediyesi otobüslerini kullanabilirsiniz.

  • B29 – ÇOCUK HAST. – BEYKENT
  • B30 – GAZİKENT – İPEKEVLER
  • B60 – GİPTÜ – DUMLUPINAR
  • B61 – DUMLUPINAR – BEYKENT

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi‘ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Eyüpoğlu Mah. Hürriyet Cd. No:40 27010 Şahinbey/Gaziantep
Tel: 0 342 221 07 00
E-Mail: [email protected]

Bir diğer makalemizde Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları, Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları Randevu, Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Polikliniği İletişim ve Adres bilgileri hakkında bilgi vermeye çalıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir