Etlik Şehir Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları

Etlik Şehir Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları, Ankara Etlik Şehir Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Ankara Etlik Şehir Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları Randevu, Ankara Etlik Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Ankara Etlik Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Ankara Etlik Şehir Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makalede sizlere yardımcı olmaya çalıştık.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları Hakkında

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları ile başta Ankara ili olmak üzere çevre illere hizmet vermektedir. Ankara Etlik Şehir Hastanesi Sağlık Bakanlığı’nın oluru ile 2022 yılının Eylül ayında cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla açılışı gerçekleştirilmiştir. Etlik Şehir Hastanesi özellikleri ve büyüklüğü bakımından dünyanın sayılı hastaneleri arasına girmeyi başarmıştır. Türkiye’nin ilk ve tek hibrit ameliyathanesine sahip olan hastane 1000 poliklinik ve 4000 yatak kapasitesine sahiptir. Ayrıca hastanede iki adet helikopter pisti yer almaktadır. Hastane, şık ve modern binasında alanında uzman ekibiyle son teknoloji ile donatılmış tıbbi cihazlarla hijyenik bir ortamda hastalara hizmet vermektedir.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniğinde doğuştan yada sonradan oluşan deri, deri altı, doku ve organ kaybının yanı sıra şekil bozukluklarının düzeltilmesi ve yeniden yapım işlemleri yapılmaktadır. Ayrıca hastanede estetik cerrahi hizmeti de sunulmaktadır.

Etlik Şehir Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları
Etlik Şehir Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları

Prof. Dr. SEBAT KARAMÜRSEL Ankara Etlik Şehir Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

Doç. Dr. HÜLDA RIFAT ÖZAKPINAR Ankara Etlik Şehir Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. BATUHAN KİŞİ Ankara Etlik Şehir Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. BURAK ÇELİK Ankara Etlik Şehir Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. ERGİN SEVEN Ankara Etlik Şehir Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. MUSTAFA ÖZTÜRK Ankara Etlik Şehir Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. ÖZGÜN KILIÇ Ankara Etlik Şehir Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

Plastik cerrahi ve estetik ile ilgili sizin için hazırlamış olduğumuz makaleleri incelemek için TIKLAYIN.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Ankara Etlik Şehir Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları hakkındaki görüş, öneri ve taleplerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Ankara Etlik Şehir Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Ankara Etlik Şehir Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğü’nün 206 (İvedik Metro-Etlik Şehir Hastanesi) ve 409 (Dışkapı-Etlik Şehir Hastanesi-Akköprü) hat numaralı otobüslerini kullanarak ulaşım imkanı sağlayabilirler. Ayrıca 414, 261, 288, 286, 279-2 ve 278 hat numaralı EGO otobüsleri de hastane yakınlarından geçmektedir.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren özel dolmuş ve ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Yol Tarifi

Ankara Etlik Şehir Hastanesi‘ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Fiyatları 2023

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Operasyonları hakkında net bir fiyat vermek mümkün değildir. Çünkü yapılan operasyonun türü ve kullanılan ekipmanlar fiyatta farklılıklar göstermektedir. Estetik amaç güdülmeden sağlık amaçlı yapılan estetik operasyonlar SGK tarafından karşılanmaktadır. Doktorunuzdan fiyat bilgisi alabileceğiniz gibi makalemizde yer alan iletişim bölümünden Ankara Etlik Şehir Hastanesi web adresine ulaşarak net fiyat bilgileri alabilirsiniz.

Etlik Şehir Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları
Etlik Şehir Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Varlık Mah. No.5 Halil Sezai Erkut Cad. Yenimahalle / Ankara
Tel: 0 312 797 00 00
E-Mail: [email protected]

Diğer bir makalemize Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları, Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları Randevu, Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerine yer verdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir