Etlik Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları

Etlik Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları

Etlik Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları, Ankara Etlik Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Ankara Etlik Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Randevu, Ankara Etlik Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Ankara Etlik Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Ankara Etlik Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makalede sizlere yardımcı olmaya çalıştık.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Hakkında

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları ile başta Ankara ili olmak üzere çevre illere hizmet vermektedir. Ankara Etlik Şehir Hastanesi Sağlık Bakanlığı’nın oluru ile 2022 yılının Eylül ayında cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla açılışı gerçekleştirilmiştir. Etlik Şehir Hastanesi özellikleri ve büyüklüğü bakımından dünyanın sayılı hastaneleri arasına girmeyi başarmıştır. Türkiye’nin ilk ve tek hibrit ameliyathanesine sahip olan hastane 1000 poliklinik ve 4000 yatak kapasitesine sahiptir. Ayrıca hastanede iki adet helikopter pisti yer almaktadır. Hastane, şık ve modern binasında alanında uzman ekibiyle son teknoloji ile donatılmış tıbbi cihazlarla hijyenik bir ortamda hastalara hizmet vermektedir.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum kliniğinde doğum öncesi ve doğum sonrası muayenesi dışında kadın hastalıklarının muayenesi teşhis ve tedavisi hizmeti gerçekleştirilmektedir.

Etlik Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları
Etlik Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları

Uzm. Dr. ALİ RIZA DOĞAN Ankara Etlik Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Uzm. Dr. AYSU YEŞİM TEZCAN Ankara Etlik Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Uzm. Dr. CANDOST HANEDAN Ankara Etlik Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Uzm. Dr. GÜLŞAH DAĞDEVİREN Ankara Etlik Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Uzm. Dr. MÜJDE CAN İBANOĞLU Ankara Etlik Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Uzm. Dr. SEZİN ERTÜRK AKSAKAL Ankara Etlik Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Uzm. Dr. YÜKSEL OĞUZ Ankara Etlik Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Ankara Etlik Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Ankara Etlik Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Ankara Etlik Şehir Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğü’nün 206 (İvedik Metro-Etlik Şehir Hastanesi) ve 409 (Dışkapı-Etlik Şehir Hastanesi-Akköprü) hat numaralı otobüslerini kullanarak ulaşım imkanı sağlayabilirler. Ayrıca 414, 261, 288, 286, 279-2 ve 278 hat numaralı EGO otobüsleri de hastane yakınlarından geçmektedir.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren özel dolmuş ve ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Yol Tarifi

Ankara Etlik Şehir Hastanesi‘ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Etlik Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları
Etlik Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Varlık Mah. No.5 Halil Sezai Erkut Cad. Yenimahalle / Ankara
Tel: 0 312 327 00 34
E-Mail: [email protected]

Diğer bir makalemize Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları, Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Randevu, Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerine yer verdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir