DEVLET HASTANELERİ

Etlik Şehir Hastanesi Endokrinoloji Doktorları

Etlik Şehir Hastanesi Endokrinoloji Doktorları, Ankara Etlik Şehir Hastanesi Endokrinoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayet, Ankara Etlik Şehir Hastanesi Endokrinoloji Doktorları Randevu, Ankara Etlik Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Ankara Etlik Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Ankara Etlik Şehir Hastanesi Endokrinoloji polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini siz değerli misafirlerimiz için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Endokrinoloji Doktorları Hakkında

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Endokrinoloji Doktorları ile başta Ankara ili olmak üzere çevre illere hizmet vermektedir. Ankara Etlik Şehir Hastanesi Sağlık Bakanlığı’nın oluru ile 2022 yılının Eylül ayında cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla açılışı gerçekleştirilmiştir. Etlik Şehir Hastanesi özellikleri ve büyüklüğü bakımından dünyanın sayılı hastaneleri arasına girmeyi başarmıştır. Türkiye’nin ilk ve tek hibrit ameliyathanesine sahip olan hastane 1000 poliklinik ve 4000 yatak kapasitesine sahiptir. Ayrıca hastanede iki adet helikopter pisti yer almaktadır. Hastane, şık ve modern binasında alanında uzman ekibiyle son teknoloji ile donatılmış tıbbi cihazlarla hijyenik bir ortamda hastalara hizmet vermektedir.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Endokrinoloji kliniğinde alanında uzman hekimler tarafından bakteri, Troid, diyabet, obezite, hipertansiyon, kısırlık, aşırı tüylenme, böbrek üstü bezi hastalıkları, hipofiz bezi yetmezliği ve hastalıkları, büyüme hormonu bozuklukları, yumurtalık hormonu bozuklukları, erkeklerde görülen Meme Büyümesi ve testis hormonu bozuklukları gibi pek çok hastalığın teşhis ve tedavisi gerçekleştirilmektedir.

Etlik Şehir Hastanesi Endokrinoloji Doktorları
Etlik Şehir Hastanesi Endokrinoloji Doktorları

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Endokrinoloji Doktorları

Prof. Dr. ERMAN ÇAKAL Ankara Etlik Şehir Hastanesi Endokrinoloji Uzmanı

Doç. Dr. İLKNUR ÖZTÜRK ÜNSAL Ankara Etlik Şehir Hastanesi Endokrinoloji Uzmanı

Doç. Dr. MUHAMMED KIZILGÜL Ankara Etlik Şehir Hastanesi Endokrinoloji Uzmanı

Doç. Dr. BEKİR UÇAN Ankara Etlik Şehir Hastanesi Endokrinoloji Uzmanı

Uzm. Dr. BURÇAK CAVNAR HELVACI Ankara Etlik Şehir Hastanesi Endokrinoloji Uzmanı

Uzm. Dr. MURAT DAĞDEVİREN Ankara Etlik Şehir Hastanesi Endokrinoloji Uzmanı

Uzm. Dr. ÖZGÜR ÖZÇELİK Ankara Etlik Şehir Hastanesi Endokrinoloji Uzmanı

Uzm. Dr. SEMA HEPŞEN Ankara Etlik Şehir Hastanesi Endokrinoloji Uzmanı

Uzm. Dr. SEYİT MURAT BAYRAM Ankara Etlik Şehir Hastanesi Endokrinoloji Uzmanı

Uzm. Dr. MUSTAFA ÖZBEK Ankara Etlik Şehir Hastanesi Endokrinoloji Uzmanı

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Endokrinoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Ankara Etlik Şehir Hastanesi Endokrinoloji Doktorları hakkındaki deneyim ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Etlik Şehir Hastanesi Endokrinoloji Doktorları

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Endokrinoloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Ankara Etlik Şehir Hastanesi Endokrinoloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Ankara Etlik Şehir Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğü’nün 206 (İvedik Metro-Etlik Şehir Hastanesi) ve 409 (Dışkapı-Etlik Şehir Hastanesi-Akköprü) hat numaralı otobüslerini kullanarak ulaşım imkanı sağlayabilirler. Ayrıca 414, 261, 288, 286, 279-2 ve 278 hat numaralı EGO otobüsleri de hastane yakınlarından geçmektedir.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren özel dolmuş ve ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Yol Tarifi

Ankara Etlik Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Endokrinoloji Kliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Varlık Mah. No.5 Halil Sezai Erkut Cad. Yenimahalle / Ankara
Tel: 0 312 797 00 00
E-Mail: [email protected]

Diğer bir makalemizde Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Endokrinoloji Doktorları, Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Endokrinoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Endokrinoloji Doktorları Randevu, Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Endokrinoloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerine yer verdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir