DEVLET HASTANELERİ

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları, Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Bölümü Randevu, Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Kliniği İletişim Bilgileri & Adres Bilgileri gibi konuları sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları Hakkında

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları ile başta Diyarbakır ili olmak üzere çevre illere hizmet veren Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Sağlık Bakanlığı’nın oluru ile 2010 yılında hasta kabulüne başlamıştır. Hastane 44 yoğun bakım yatağı kapasitesi ile bölgenin en büyük yoğun bakım ünitesine sahiptir. Hastanenin hasta odaları bir veya iki kişilik dizayn edilmiş olup odalarda klima, televizyon ve buzdolabı bulunmaktadır. Hastane, şık ve modern binasında alanında uzman ekibiyle son teknoloji ile donatılmış tıbbi cihazlarla hijyenik bir ortamda hastalara hizmet vermektedir.

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi kliniğinde kalp rahatsızlıkları ve kalp damar hastalıklarının tedavisi yapılmaktadır. Hayatımızda bir çok ölümün sebeplerinden biri olan kalp krizi, kalp ritim bozuklukları, kalp yetmezliği, kalp krizine neden olan damar tıkanıklığı, nefes darlığı, göğüs ağrıları ve tansiyon yüksekliği gibi pek çok hastalıkların tedavileri kalp damar cerrahisi kliniğindeki uzman doktorlar tarafından sağlanmaktadır.

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları
Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları

Uzm. Dr. CEM GÜLAY Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı

Uzm. Dr. AHMET SERKAN AYDIN Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı

Uzm. Dr. FIRAT AYAZ Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı

Uzm. Dr. MAHMUT YARGI Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı

Uzm. Dr. MEHMET FERİT ÖZDEMİR Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları hakkındaki deneyim ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin CE1, CE2, CE3, CE4, E1, E7, E8, E9, E10 ve FE1 hat numaralı otobüslerini kullanarak ulaşım imkanı sağlayabilirler.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren özel dolmuş ve ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Kliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Elazığ Yolu 10. Km Üçkuyular Mevkii 21070 Kayapınar / Diyarbakır
Tel: 0 412 258 00 60

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer bir makalemizde Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları, Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları Randevu, Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerine yer verdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir