DEVLET HASTANELERİ

Bursa İnegöl Devlet Hastanesi Nefroloji Doktorları

Bursa İnegöl Devlet Hastanesi Nefroloji Doktorları, Bursa İnegöl Devlet Hastanesi Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Bursa İnegöl Devlet Hastanesi Nefroloji Doktorları Randevu, Bursa İnegöl Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Bursa İnegöl Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Bursa İnegöl Devlet Hastanesi Nefroloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Bursa İnegöl Devlet Hastanesi Nefroloji Doktorları Hakkında

Bursa İnegöl Devlet Hastanesi Nefroloji Doktorları ile başta İnegöl ilçesi olmak üzere Bursa iline de Nefroloji hastalıklarının teşhis ve tedavilerinde hizmet vermeyi kendine görev edinmiştir. Bursa İnegöl Devlet Hastanesi 1906 yılında İnegöl Memleket Hastanesi adı altında hizmet vermeye başlamıştır. Hastane 2015 yılında şu an ki kullanmış olduğu 350 yatak kapasiteli modern binasına taşınmıştır. Bursa İnegöl Devlet Hastanesi hasta memnuniyetini göz önüne alarak yüksek kalitede hizmet sunmayı kendine amaç edinmiştir. Hastane modern ve şık binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Nefroloji Nedir? Hangi Hastalıklar Bakar?

Nefroloji bölümü böbrek hastalıklarını konu alan bir bilim dalıdır. Bursa İnegöl Devlet Hastanesi Nefroloji Doktorları kliniğinde böbrek ile ilgili hastalıkların teşhisi, önlenmesi ve tedavi hizmetleri verilmektedir. Hastanenin Nefroloji kliniğinde akut böbrek yetmezliği, böbrek damarı hastalıkları, kronik böbrek yetmezliği, böbrek ve mesane taşları, hipertansiyon, idrar bozuklukları, vücuttaki sıvı ve mineral dengesizlikleri diyaliz ve böbrek nakli gibi hastalıklara çare aranmaktadır.

Bursa İnegöl Devlet Hastanesi Nefroloji Doktorları
Bursa İnegöl Devlet Hastanesi Nefroloji Doktorları

Bursa İnegöl Devlet Hastanesi Nefroloji Doktorları

Bursa İnegöl Devlet Hastanesi Nefroloji kliniğinde görevli doktor bulunmamaktadır. Klinik hizmet vermeye başladığında doktor kadrosu bilgilerini sitemizden paylaşacağız.

Bursa İnegöl Devlet Hastanesi Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Bursa İnegöl Devlet Hastanesi Nefroloji Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Bursa İnegöl Devlet Hastanesi Nefroloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Bursa İnegöl Devlet Hastanesi Nefroloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Bursa İnegöl Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Bursa İnegöl Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar aşağıda listesini verdiğimiz ilçe merkezinde faaliyet gösteren İnegöl Belediyesi’ne ait hat numaralı otobüslere binerek hastaneye ulaşabilirler.

 • 611 – CERRAH – TERMİNAL
 • 612 – DOĞU SANAYİ – ORGANİZE SANAYİ
 • 613 – MESUDİYE – SÜLEYMANİYE
 • 614 – MESUDİYE – ÜNİVERSİTE – TERMİNAL
 • 615 – AĞAÇ İŞLERİ
 • 618 – ALANYURT TRAFO – HASTANE – TERMİNAL
 • 619 – ALANYURT KÖYİÇİ – HASTANE – TERMİNAL
 • 620 – AKHİSAR – KAMPÜS – STADYUM – ÇARDAK CAMİİ
 • 621 – TOKİ
 • 622 – EĞİTİM KAMPÜSÜ
 • 623 – HUZUR MAH. – İNEGÖL

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Bursa İnegöl Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Bursa İnegöl Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Bursa İnegöl Devlet Hastanesi Nefroloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Burhaniye Mimar Sinan Cd. No:54 16400 İnegöl/Bursa
Tel: 0 224 715 17 15
E-Mail: [email protected]

Bir diğer makalemizde Bursa Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları, Bursa Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Bursa Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Randevu, Bursa Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Bursa Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Bursa Şehir Hastanesi Nefroloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir