DEVLET HASTANELERİ

Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları

Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları, Hematoloji Nedir? Hematoloji Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları Randevu, Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları Hakkında

Bolu ilinde bulunan Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları ile Bolu ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Hastane 2002 yılından beri hastalara hizmet vermektedir. Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, şu anki kullanmış olduğu 33.854 metrekare kapalı kullanım alanına ve 326 yatak kapasitesine sahip hizmet binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. Hastanede 400 araçlık açık otopark mevcuttur.

Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları listesini vermeden önce dilerseniz kısaca hematoloji bilim dalı hakkında bilgi verelim.

Hematoloji Nedir?

Hematoloji, kan ve kan ile ilgili hastalıkları inceleyerek teşhis ve tedavisini üstlenen bilim dalıdır. Kemik iliği yetersizlikleri anemi, lenf kanseri, lenfoma ve lösemi gibi birçok hastalıkla yakından ilgilenir. Aynı zamanda Dahiliye ( İç Hastalıkları) bölümünün bir iç branşıdır. Hematoloji bölümünde görev alan doktorlara ise Hematolog denilmektedir.

Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları
Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları

Hematoloji Hangi Hastalıklara Bakar?

 • Anemi türleri (demir eksikliği, orak hücreli anemi, travmaya bağlı anemi vb.),
 • Olağan üstü kırmızı kan hücresi üretimi,
 • Miyelofibroz,
 • Lösemi,
 • Sıtma
 • hemoglobinopati
 • Kanama bozuklukları (hemofili, Von Willebrand hastalığı vb.)
 • Koagülopatiler
 • Malign lenfoma,
 • Talesemi ve orak hücre hastalıkları

Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları

Uzm. Dr. EMİNE DURAK Bolu izzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Uzmanı

Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gidebilmek için aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren Bolu Belediyesi’ne ait hat numaralı belediye otobüslerini kullanabilirsiniz.

 • 7 – BAİBÜ Kampüs – Merkez
 • 14 – D-100 Üzeri Tesisler – Yeşilköy – Merkez
 • 15 – D-100 – BAİBÜ Kampüs – Merkez
 • 16 – Kürkçüler – BAİBÜ Kampüs
 • 17 – Dağkent 1. Etap ve 2. Etap Toki – BAİBÜ Kampüs
 • 30 – Kampüs İçi Ring

Ayrıca hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler de tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Gölköy 14280 BOLU

Tel: 0 374 253 46 26 –  0374 253 46 56

E-Mail: [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer bir makalemizde Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Romatoloji Doktorları, Romatoloji Nedir? Romatoloji Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Romatoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Romatoloji Doktorları Randevu, Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Romatoloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerine yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir