DEVLET HASTANELERİ

Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları, Kulak Burun Boğaz Nedir? Kulak Burun Boğaz Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Randevu, Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Hakkında

Bilecik ilinde bulunan Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları ile Bilecik ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi 1930 yılında Memleket Hastanesi adı altında 15 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye başlamıştır. Hastane şu an ki kullanmış olduğu hizmet binasına 2020 yılının eylül ayında taşınmış olup 2020 yılının kasım ayında da Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi ismin almıştır. 300 yatak kapasitesine sahip olan hastane, modern hizmet binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları listesini vermeden önce dilerseniz kısaca kulak burun boğaz bilim dalı hakkında bilgi verelim.

Kulak Burun Boğaz Nedir?

Kulak, burun, boğaz, baş ve boyun hastalıklarının teşhisi, tedavisi ve tedavi sonrası takibi ile ilgilenen bilim dalıdır. Kulak Burun Boğaz, en eski tıbbi uzmanlık alanıdır. Her yaş grubu insanda görülebilen Kulak Burun Boğaz rahatsızlıkları çoğu zaman uzman doktorlar tarafından fiziki muayene ile teşhis edilebilmektedir. Kulak Burun Boğaz (KBB), bölümünde dış kulak, orta kulak, kulak zarı, ses telleri, burun, nazal yol, sinüsler, gırtlak, ağız, üst yutak, tükürük bezleri rahatsızlıkları gibi pek çok hastalığın medikal ve cerrahi tedavisi yapılmaktadır.

Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları
Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

Kulak Burun Boğaz Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar?

 • Kulak enfeksiyonu
 • Kulak çınlaması
 • Kulak kiri
 • Kulakta sıvı toplanması
 • Kulak tümörleri
 • Duyma sorunları
 • Burun akması, kaşınması
 • Burun kanamaları
 • Hapşırma
 • Baş dönmesi
 • Yutma problemleri
 • Gözlerde yanma, kaşınma ve sulanma
 • Boğaz ağrısı
 • Ses kaybı
 • Çene ağrısı
 • Sıkça uyanıklığa neden olan aşırı horlama
 • Öksürük
 • Gözyaşı bezi tıkanıklıklar

  Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

  Prof. Dr. Rıza DUNDAR Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

  Dr. Öğr. Üyesi Tarık YAĞCI Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

  Op. Dr. Mustafa Kemal ŞENSES Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

  Op. Dr. Halil İbrahim ALTINER Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

  Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

  Siz değerli ziyaretçilerimiz Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

  Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Randevu Al

  merkezi hekim randevu sistemi
  merkezi hekim randevu sistemi

  Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

  Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

  Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gidebilmek için şehir merkezinde faaliyet gösteren H1, H2, H3 ve H4 no’lu özel halk minibüslerini kullanarak hastaneye ulaşım sağlayabilirsiniz.

  Ayrıca hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler de tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

  Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

  Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

  Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

  Adres: Pelitözü Mevkii Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No:25/A Pk:11040 Merkez / BİLECİK

  Tel: 0 228 202 2011

  E-Mail: [email protected]

  İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer bir makalemizde Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktorları, Beyin ve Sinir Cerrahisi Nedir? Beyin ve Sinir Cerrahisi Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktorları Randevu, Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerine yer verdik.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir