DEVLET HASTANELERİ

Beylikdüzü Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

Beylikdüzü Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları, İç Hastalıkları Dahiliye Nedir? İç Hastalıkları Dahiliye Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Beylikdüzü Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Beylikdüzü Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Randevu, Beylikdüzü Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Beylikdüzü Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Beylikdüzü Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Beylikdüzü Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Hakkında

İstanbul ilinin Beylikdüzü ilçesinde bulunan Beylikdüzü Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları ile İstanbul ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Beylikdüzü Devlet Hastanesi 2016 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Hastane binası yenilebilir enerji sistemleriyle kendi enerjisini üretebilme teknolojisine sahip akıllı bina özelliğindedir. 39.318 metrekare kapalı kullanım alanına ve 360 yatak kapasitesine sahip olan hastane, son model tıbbi cihazlarla donatılmış modern hizmet binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Beylikdüzü Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları listesini vermeden önce dilerseniz kısaca iç hastalıkları dahiliye bilim dalı hakkında bilgi verelim.

İç Hastalıkları Dahiliye Nedir?

Dahiliye olarak da bilinen İç Hastalıkları, iç organları etkileyen pek çok hastalığın teşhis ve tedavisi ile ilgilenen ana bilim dalıdır. İç Hastalıkları Dahiliye bölümü oldukça geniş bir çalışma yelpazesine sahiptir. Akla gelebilecek çok sayıda hastalığın tedavisi ile ilgilenmektedir. Genellikle polikliniklere başvuran çoğu hastaların rahatsızlıkları İç Hastalıklarından kaynaklanmaktadır. İç Hastalıkları-Dahiliye uzmanı hastalığın teşhis ve tedavisi ile ilgilenmektedir. Tanısı konulan bazı hastalar Dahiliye doktorları tarafından diğer uzmanlık alanlarına yönlendirilmektedir.

Beylikdüzü Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları
Beylikdüzü Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

İç Hastalıkları Dahiliye Hangi Hastalıklara Bakar?

Kansızlık, Grip, Zatürre, Astım, Bronşit, Hipertansiyon, KOAH, Guatr, Troid hastalıkları, diyabet, Kalp ritim bozuklukları, Kalp yetmezliği, Koroner kalp hastalıkları, Göğüs ağrısı (buna bağlı sol kol ağrısı),Mide ekşimesi, Gastrit, Ülser, Böbrek hastalıkları, Safra kesesi hastalıkları, Karaciğer hastalıkları, Kabızlık, İshal, Karın ağrısı, Ateşli eklem romatizması, Gut hastalığı, Hepatit, Migren, Baş ağrısı, baş dönmesi, İdrar yolu hastalıkları, Kistler, Akdeniz anemisi, Alerjiler, Ağız kuruluğu, Öksürük, Spastik kolon (sinirsel kolit), Obezite, Osteoporoz, Kolesterol ve Trigliserit yüksekliği, Hemofili, Kanser dahiliye bölümünün ilgilendiği hastalıklardır.

İç Hastalıklarının aktif olarak çalıştığı alanlar

 • Kardiyoloji
 • Hematoloji
 • Endokrinoloji
 • Nefroloji
 • Gastroenteroloji
 • Onkoloji

  Beylikdüzü Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

  Uzm. Dr. ABDULLAH SIĞANIK Beylikdüzü Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. EZGİ YARCI Beylikdüzü Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. GALİP DEMİR Beylikdüzü Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. GÜLTEKİN BARUT Beylikdüzü Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. HANİFE YURDAKUL ERTAN Beylikdüzü Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. KEMALE GENCELİ Beylikdüzü Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. MUHAMMET TALHA DURMUŞ Beylikdüzü Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. MURAT ALTAY Beylikdüzü Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. ŞAKİR MEHMET Beylikdüzü Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. TUNCAY ÖNAL Beylikdüzü Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. YUSUF İLGİN Beylikdüzü Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. ZEKİYE BÜŞRA KARACA Beylikdüzü Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Hastalığınızın tedavisi için mutlaka alanında uzman bir doktora muayene olmanız gerekir. Doktor tedavisine ilave olarak Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ve devlet hastanelerinde de uygulamaya başlanmış olan tamamlayıcı ve alternatif tıp tedavi yöntemlerinden de yardım alabilirsiniz. Alternatif tıp yöntemleri nedir diye soruyorsanız alternatif tıp yöntemleri ile ilgili yazdığımız makalelerin size yardımcı olabileceğini düşünüyorum. Tamamlayıcı ve alternatif tıp yöntemleri ile ilgili makalelerimizi görmek için TIKLAYIN.

  Beylikdüzü Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

  Siz değerli ziyaretçilerimiz Beylikdüzü Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları  hakkındaki deneyim, öneri ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

  Beylikdüzü Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Randevu Al

  merkezi hekim randevu sistemi
  merkezi hekim randevu sistemi

  Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Beylikdüzü Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

  Beylikdüzü Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

  Beylikdüzü Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait otobüsleri kullanarak hastaneye ulaşabilirler.

  • ES1 – ESENYURT BELEDİYESİ – BEYLİKDÜZÜ DEVLET HASTANESİ / BEYKENT
  • 400A – BEYKENT – HARAMİDERE
  • BM6 – BEYLİKDÜZÜ – HARAMİDERE
  • 76G – GÜRPINAR – AVCILAR METROBÜS
  • 144B – DELİKLİKAYA – YEŞİLBAYIR KÖYÜ – YEŞİLKENT
  • 145M – BEYKENT – TAKSİM
  • 76GM – GÜRPINAR – BEYLİKDÜZÜ METROBÜS

  Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler de tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

  Beylikdüzü Devlet Hastanesi Yol Tarifi

  Beylikdüzü Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

  Beylikdüzü Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

  Adres: Pınartepe Mah. Yavuz Sultan Selim Blv. 253 Sok. No:8 Büyükçekmece / İstanbul

  Tel: 0 212 856 27 40

  İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları, İç Hastalıkları Dahiliye Nedir? İç Hastalıkları Dahiliye Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Randevu, Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Kliniği İletişim ve Adres bilgileri yer almaktadır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir