DEVLET HASTANELERİ

Beylikdüzü Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları

Beylikdüzü Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları, Genel Cerrahi Nedir? Genel Cerrahi Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Beylikdüzü Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Beylikdüzü Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Randevu, Beylikdüzü Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Beylikdüzü Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Beylikdüzü Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Beylikdüzü Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Hakkında

İstanbul ilinin Beylikdüzü ilçesinde bulunan Beylikdüzü Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları ile İstanbul ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Beylikdüzü Devlet Hastanesi 2016 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Hastane binası yenilebilir enerji sistemleriyle kendi enerjisini üretebilme teknolojisine sahip akıllı bina özelliğindedir. 39.318 metrekare kapalı kullanım alanına ve 360 yatak kapasitesine sahip olan hastane, son model tıbbi cihazlarla donatılmış modern hizmet binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Beylikdüzü Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları listesini vermeden önce dilerseniz kısaca genel cerrahi bilim dalı hakkında bilgi verelim.

Genel Cerrahi Nedir?

Genel cerrahi, çok çeşitli sağlık problemlerini ve hastalıklarını tedavi eden geniş kapsamlı tıbbın en önemli alanlarından biridir. İlaç yada diğer tedavi yöntemleri ile iyileştirilemeyen genel yada bölgesel rahatsızlıkların ameliyatı ile tedavisinin yanı sıra yaralanma ve yaranın iyileşme aşamalarını da kapsar.

Beylikdüzü Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları
Beylikdüzü Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları

Genel Cerrahi Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar?

*Karnın kendisi ve içeriği,

*Sindirim sistemi

*Tiroid, paratiroid, adrenal ve endokrin pankreas dahil endokrin sistem

*Meme, cilt ve yumuşak doku

*Vasküler, travma onkolojik ve konjenital bozukluklar dahil olmak üzere, baş- boyun bilhassa cilt tümörü, tükürük bezleri

*Kafa içi damarları ve kalbi hariç, vasküler sistem

*Kanser hastasının tarama, gözetleme, cerrahi yardımcı tedavi, rehabilitasyon ve takip ile koordine çok modlu yönetimi dahil olmak üzere cerrahi onkoloji

*Kas-iskelet sistemi, el ve kafa yaralanmaları dahil olmak üzere kapsamlı travma yönetimi.

Genel cerrahi, çok çeşitli sağlık problemlerini ve hastalıklarını tedavi eden geniş kapsamlı tıbbın en önemli alanlarından biridir. İlaç yada diğer tedavi yöntemleri ile iyileştirilemeyen genel yada bölgesel rahatsızlıkların ameliyatı ile tedavisinin yanı sıra yaralanma ve yaranın iyileşme aşamalarını da kapsar.

Beylikdüzü Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları

Op. Dr. HASAN BAYAR Beylikdüzü Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. İSMAİL KAMACI Beylikdüzü Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. SERKAN BAİKOĞLU Beylikdüzü Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. SEZER BULUT Beylikdüzü Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. TANER ÇAVUŞ Beylikdüzü Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. TÜLAY EROĞLU Beylikdüzü Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. YUNUS KAŞOĞLU Beylikdüzü Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Beylikdüzü Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Beylikdüzü Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Beylikdüzü Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Beylikdüzü Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Beylikdüzü Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Beylikdüzü Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait otobüsleri kullanarak hastaneye ulaşabilirler.

  • ES1 – ESENYURT BELEDİYESİ – BEYLİKDÜZÜ DEVLET HASTANESİ / BEYKENT
  • 400A – BEYKENT – HARAMİDERE
  • BM6 – BEYLİKDÜZÜ – HARAMİDERE
  • 76G – GÜRPINAR – AVCILAR METROBÜS
  • 144B – DELİKLİKAYA – YEŞİLBAYIR KÖYÜ – YEŞİLKENT
  • 145M – BEYKENT – TAKSİM
  • 76GM – GÜRPINAR – BEYLİKDÜZÜ METROBÜS

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler de tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Beylikdüzü Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Beylikdüzü Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Beylikdüzü Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Pınartepe Mah. Yavuz Sultan Selim Blv. 253 Sok. No:8 Büyükçekmece / İstanbul

Tel: 0 212 856 27 40

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları, Genel Cerrahi Nedir? Genel Cerrahi Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Randevu, Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Kliniği İletişim ve Adres bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir