Bayrampaşa Devlet Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları

Bayrampaşa Devlet Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları, Bayrampaşa Devlet Hastanesi‘ne Nasıl Gidilir? Bayrampaşa Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Bayrampaşa Devlet Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Bayrampaşa Devlet Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları Randevu, Bayrampaşa Devlet Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makalemizde sizlere yardımcı olmaya çalıştık.

Bayrampaşa Devlet Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları

Bayrampaşa Devlet Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları ile Bayrampaşa semti başta olmak üzere İstanbul ve çevre illere hizmet veren Bayrampaşa Devlet Hastanesi uzman ve deneyimli kadrosuyla hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Bayrampaşa Devlet Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye kliniğinde iç organları etkileyen kansızlık, troid, diyabet, gastrid, guatr, ülser, ishal, kabızlık, gut hastalığı, mide hastalığı, hipertansiyon gibi birçok hastalığın tedavileri yapılmaktadır.

Bayrampaşa Devlet Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları
Bayrampaşa Devlet Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları

Bayrampaşa Devlet Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları

Uzm. Dr. FAZIL BURAK DİLEK Bayrampaşa Devlet Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. İLKNUR BARLAS Bayrampaşa Devlet Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. SEMİR BAYAR Bayrampaşa Devlet Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. YURDAER ÖZCAN Bayrampaşa Devlet Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. MELDA YALÇINKAYA Bayrampaşa Devlet Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. ŞEFİKCAN BİRİCİK Bayrampaşa Devlet Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. UMUR DORA Bayrampaşa Devlet Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Uzmanı

Hastalığınızın tedavisi için mutlaka alanında uzman bir doktora muayene olmanız gerekir. Doktor tedavisine ilave olarak Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ve devlet hastanelerinde de uygulamaya başlanmış olan tamamlayıcı ve alternatif tıp tedavi yöntemlerinden de yardım alabilirsiniz. Alternatif tıp yöntemleri nedir diye soruyorsanız alternatif tıp yöntemleri ile ilgili yazdığımız makalelerin size yardımcı olabileceğini düşünüyorum. Tamamlayıcı ve alternatif tıp yöntemleri ile ilgili makalelerimizi görmek için TIKLAYIN.

Bayrampaşa Devlet Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Bayrampaşa Devlet Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları hakkındaki görüş, öneri ve taleplerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Bayrampaşa Devlet Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Bayrampaşa Devlet Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Bayrampaşa Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Bayrampaşa Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar aşağıda listelediğimiz İstanbul Büyükşehir Belediyesi hat numaralı otobüslere binerek hastaneye ulaşabilirler.

  • (32) – CEVATPAŞA – EMİNÖNÜ
  • (32A) – CEVATPAŞA – AKSARAY
  • (32M) – CEVATPAŞA – MECİDİYEKÖY
  • (32T) – CEVATPAŞA – TAKSİM
  • (336E) – SULTANÇİFTLİĞİ – EMİNÖNÜ

Ayrıca metronun M1A (YENİKAPI – ATATÜRK HAVALİMANI) ve M1B (YENİKAPI – BAĞCILAR) hatlarını kullanarak da hastaneye ulaşabilirler. A-11, A-15, A-30 ve A-48 hat numaralı minibüs-dolmuş araçlarını kullanarak da Bayrampaşa Devlet Hastanesi’ne gidebilirsiniz.

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Bayrampaşa Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Bayrampaşa Devlet Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: İsmet Paşa, Kenar Sokağı No:6, 34040 Bayrampaşa/İstanbul 
Tel: 0 212 567 67 74

Bir diğer makalemize Bayrampaşa Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları, Bayrampaşa Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları Randevu, Bayrampaşa Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Bayrampaşa Devlet Hastanesi‘ne Nasıl Gidilir? Bayrampaşa Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Bayrampaşa Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Kliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir