DEVLET HASTANELERİ

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları alanının en başarılı uzman kadrolarından oluşmaktadır. Hastalığın tanı, teşhis ve tedavi süreçleri sırasında yapılan uygulamalar profesyonel ellerde gerçekleştirilmektedir. Yüksek teknolojik imkânlar ve fiziki alt yapısıyla hizmet vermekte olan Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesinde hasta memnuniyeti ön planda olup İnsan odaklı hizmet anlayışı ile çalışan birbirinden önemli Hematoloji Doktorları görev yapmaktadır.

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları

Sizler için Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları, Hematoloji Nedir? Hematoloji Hangi Hastalıklara Bakar? Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayet, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları Randevu, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Hematoloji Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırdık.

Hematoloji Nedir?

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları
Hematoloji

Hematoloji, kan ve kan ile ilgili hastalıkları inceleyerek teşhis ve tedavisini üstlenen bilim dalıdır. Kemik iliği yetersizlikleri anemi, lenf kanseri, lenfoma ve lösemi gibi birçok hastalıkla yakından ilgilenir. Aynı zamanda Dahiliye ( İç Hastalıkları) bölümünün bir iç branşıdır. Hematoloji bölümünde görev alan doktorlara ise Hematolog denilmektedir.

Hematoloji Hangi Hastalıklara Bakar?

  • Anemi türleri (demir eksikliği, orak hücreli anemi, travmaya bağlı anemi vb.),
  • Olağan üstü kırmızı kan hücresi üretimi,
  • Miyelofibroz,
  • Lösemi,
  • Sıtma
  • hemoglobinopati
  • Kanama bozuklukları (hemofili, Von Willebrand hastalığı vb.)
  • Koagülopatiler
  • Malign lenfoma,
  • Talesemi ve orak hücre hastalıkları
Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları
Hematoloji

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Hematoloji Uzmanları  hakkındaki görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları Randevu Al

Merkezi Hekim Randevu Sistemi
Merkezi Hekim Randevu Sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Hematoloji Uzmanları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Hematoloji Kliniği İletişim ve Adres

Adres : Başakşehir Mahallesi G-434 Caddesi No: 2L Başakşehir / İSTANBUL

Tel :+90 212 909 60 00

E-Posta: [email protected]

Bir diğer makalemizde Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Üroloji Doktorları, Üroloji Nedir? Üroloji Hangi Hastalıklara Bakar? Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Üroloji Doktorları Randevu, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Üroloji Kliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları ile ilgili makalemizin içerisinde yer alan konu başlıkları:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir