ÜNİVERSİTE HASTANELERİ

Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları, Kulak Burun Boğaz Nedir? Kulak Burun Boğaz Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Randevu, Balıkesir Üniversitesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Yol Tarifi, Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makalede sizlere yardımcı olmaya çalıştık.

Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Hakkında

Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları ile başta Balıkesir ili olmak üzere çevre illere hizmet vermektedir. Balıkesir il merkezine 17 kilometre mesafede Çağış Yerleşkesi’nde yer alan Balıkesir Üniversitesi Hastanesi 2009 yılından günümüze kadar hastalara hizmet vermektedir. Hastane, hasta memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile bölgenin en büyük ve en kapsamlı sağlık kuruluşlarından biridir. Hastane, alanında uzman ekibiyle modern hizmet kampüsünde son teknoloji ile donatılmış tıbbi cihazlarla hijyenik bir ortamda hastalara hizmet vermektedir.

Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları listesini vermeden önce dilerseniz kısaca kulak burun boğaz bilim dalı hakkında bilgi verelim.

Kulak Burun Boğaz Nedir?

Kulak, burun, boğaz, baş ve boyun hastalıklarının teşhisi, tedavisi ve tedavi sonrası takibi ile ilgilenen bilim dalıdır. Kulak Burun Boğaz, en eski tıbbi uzmanlık alanıdır. Her yaş grubu insanda görülebilen Kulak Burun Boğaz rahatsızlıkları çoğu zaman uzman doktorlar tarafından fiziki muayene ile teşhis edilebilmektedir. Kulak Burun Boğaz (KBB), bölümünde dış kulak, orta kulak, kulak zarı, ses telleri, burun, nazal yol, sinüsler, gırtlak, ağız, üst yutak, tükürük bezleri rahatsızlıkları gibi pek çok hastalığın medikal ve cerrahi tedavisi yapılmaktadır.

Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları
Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

Kulak Burun Boğaz Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar?

 • Kulak enfeksiyonu
 • Kulak çınlaması
 • Kulak kiri
 • Kulakta sıvı toplanması
 • Kulak tümörleri
 • Duyma sorunları
 • Burun akması, kaşınması
 • Burun kanamaları
 • Hapşırma
 • Baş dönmesi
 • Yutma problemleri
 • Gözlerde yanma, kaşınma ve sulanma
 • Boğaz ağrısı
 • Ses kaybı
 • Çene ağrısı
 • Sıkça uyanıklığa neden olan aşırı horlama
 • Öksürük
 • Gözyaşı bezi tıkanıklıklar

Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

  Prof. Dr. Haşmet YAZICI Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

  Doç. Dr. Erhan ARSLAN Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

  Doç. Dr. Kamil Gökçe TULACI Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

  Doç. Dr. Ömer HIZLI Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

  Dr. Öğr. Üyesi Hasan ÇANAKÇI Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

  Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

  Siz değerli ziyaretçilerimiz Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

  Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Randevu Al

  Balıkesir Üniversitesi Hastanesi resmi internet sitesinin online randevu bölümünden veya 0 266 612 10 10 numaralı telefonu tuşlayarak Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

  Balıkesir Üniversitesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

  Balıkesir Üniversitesi Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar, aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ne ait hat ve numaralı otobüslere binerek ulaşım imkanı sağlayabilirler.

  • 22KY – KYK – KAMPÜS
  • 10TF – TOPLU TAŞIMA MERKEZİ – BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ ARAŞTIRMA HASTANESİ – KAMPÜS
  • 22K – KURTDERELİ – KAMPÜS

  Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren minibüs ve ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

  Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Yol Tarifi

  Balıkesir Üniversitesi Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

  Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

  Adres: Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Çağış Yerleşkesi 10145 Bigadiç Yolu Üzeri 17.Km Balıkesir

  Tel: 0 266 612 10 10

  İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer bir makalemizde Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları, Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Randevu, Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Kulak Burun Boğaz Kliniği İletişim ve Adres bilgilerine yer verdik.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir