DEVLET HASTANELERİ

Bahçelievler Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları

Bahçelievler Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları, İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları Randevu, İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi Yol Tarifi, İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları Hakkında

İstanbul’un Bahçelievler ilçesinde bulunan Bahçelievler Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları ile başta Bahçelievler ilçesi olmak üzere İstanbul ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Hastane 2004 yılının Mart ayında 405 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye başlamıştır. Altı bloktan oluşan hastane modern ve şık mimariye sahip binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon kliniğinde kas-iskelet, sinir veya kalp damar sistemlerindeki fiziksel ve fonksiyonel bozukluklar, doğuştan yada sonradan oluşan ortopedik problemler, travma, ağrı, fıtık, felç, kireçlenme, nörolojik hastalıklar, ameliyatlardan sonra meydana gelen fonksiyon bozuklukları gibi hastalıkların tedavisi yapılmaktadır.

Bahçelievler Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları
Bahçelievler Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları

İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları

Uzm. Dr. IŞIL YAZGAN İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

Uzm. Dr. NESLİHAN MOĞULKOÇ BUYRUKCU İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve RehabilitasyonDoktorları hakkındaki görüş, öneri ve taleplerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait hat numaralı otobüslere binerek hastaneye ulaşabilirler. Ayrıca şehir merkezinde faaliyet gösteren Bahçelievler Devlet Hastanesi minibüslerine binerek de hastaneye gidebilirsiniz.

  • HT10 – BATIŞEHİR – YENİBOSNA METRO
  • HT11 – GİYİMKENT – KUYUMCUKENT
  • HT13 – YENİ MAHALLE METRO – ZEYTİNBURNU
  • 97 – 15 TEMMUZ MAHALLESİ – AKSARAY
  • 97E – MAHMUTBEY / GÜNEŞLİ – KAZLIÇEŞME
  • 97BT – KOCASİNAN İTFAİYE – TAKSİM
  • 98A – GÖZTEPE MAH. – BAKIRKÖY
  • 98M – İSTOÇ – BAKIRKÖY
  • 78ZB – FENERTEPE PERON / BAŞAKŞEHİR – ZEYTİNBURNU

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi Yol Tarifi

İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Kocasinan Merkez Mahallesi Hastane Caddesi No:48 Bahçelievler / İSTANBUL
Tel:0 212 496 70 00

Bir diğer makalemizde İstanbul Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları, İstanbul Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, İstanbul Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları Randevu, İstanbul Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? İstanbul Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, İstanbul Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Polikliniği İletişim ve Adres bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir