ÜNİVERSİTE HASTANELERİ

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları, İç Hastalıkları Dahiliye Nedir? İç Hastalıkları Dahiliye Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Randevu, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yol Tarifi, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makalede sizlere yardımcı olmaya çalıştık.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Hakkında

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları ile başta Aydın ili olmak üzere çevre illere hizmet vermektedir. Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi 1992 yılında kurulmuş olup 1000’den fazla yatak kapasitesine sahiptir. Hastane, 6 ana bloktan oluşmaktadır. A blokta yatan hastalar, B blokta acil servis, C blokta ameliyathaneler, D blokta poliklinikler, E blokta laboratuvarlar ve F blokta yönetim birimleri bulunmaktadır. Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, alanında uzman ekibiyle modern hizmet kampüsünde son teknoloji ile donatılmış tıbbi cihazlarla hijyenik bir ortamda hastalara hizmet vermektedir.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları listesini vermeden önce dilerseniz kısaca iç hastalıkları dahiliye bilim dalı hakkında bilgi verelim.

İç Hastalıkları Dahiliye Nedir?

Dahiliye olarak da bilinen İç Hastalıkları, iç organları etkileyen pek çok hastalığın teşhis ve tedavisi ile ilgilenen ana bilim dalıdır. İç Hastalıkları Dahiliye bölümü oldukça geniş bir çalışma yelpazesine sahiptir. Akla gelebilecek çok sayıda hastalığın tedavisi ile ilgilenmektedir. Genellikle polikliniklere başvuran çoğu hastaların rahatsızlıkları İç Hastalıklarından kaynaklanmaktadır. İç Hastalıkları-Dahiliye uzmanı hastalığın teşhis ve tedavisi ile ilgilenmektedir. Tanısı konulan bazı hastalar Dahiliye doktorları tarafından diğer uzmanlık alanlarına yönlendirilmektedir.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları
Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

İç Hastalıkları Dahiliye Hangi Hastalıklara Bakar?

Kansızlık, Grip, Zatürre, Astım, Bronşit, Hipertansiyon, KOAH, Guatr, Troid hastalıkları, diyabet, Kalp ritim bozuklukları, Kalp yetmezliği, Koroner kalp hastalıkları, Göğüs ağrısı (buna bağlı sol kol ağrısı),Mide ekşimesi, Gastrit, Ülser, Böbrek hastalıkları, Safra kesesi hastalıkları, Karaciğer hastalıkları, Kabızlık, İshal, Karın ağrısı, Ateşli eklem romatizması, Gut hastalığı, Hepatit, Migren, Baş ağrısı, baş dönmesi, İdrar yolu hastalıkları, Kistler, Akdeniz anemisi, Alerjiler, Ağız kuruluğu, Öksürük, Spastik kolon (sinirsel kolit), Obezite, Osteoporoz, Kolesterol ve Trigliserit yüksekliği, Hemofili, Kanser dahiliye bölümünün ilgilendiği hastalıklardır.

İç Hastalıklarının aktif olarak çalıştığı alanlar

 • Kardiyoloji
 • Hematoloji
 • Endokrinoloji
 • Nefroloji
 • Gastroenteroloji
 • Onkoloji

  Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

  Prof. Dr. HİLAL BEKTAŞ UYSAL Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Prof. Dr. HULKİ MELTEM SÖNMEZ Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Hastalığınızın tedavisi için mutlaka alanında uzman bir doktora muayene olmanız gerekir. Doktor tedavisine ilave olarak Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ve devlet hastanelerinde de uygulamaya başlanmış olan tamamlayıcı ve alternatif tıp tedavi yöntemlerinden de yardım alabilirsiniz. Alternatif tıp yöntemleri nedir diye soruyorsanız alternatif tıp yöntemleri ile ilgili yazdığımız makalelerin size yardımcı olabileceğini düşünüyorum. Tamamlayıcı ve alternatif tıp yöntemleri ile ilgili makalelerimizi görmek için TIKLAYIN.

  Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

  Siz değerli ziyaretçilerimiz Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

  Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Randevu Al

  Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi resmi internet sitesinin online randevu bölümünden veya 444 1 256 numaralı telefonu tuşlayarak Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

  Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

  Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar, aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne ait hat ve numaralı otobüslere binerek ulaşım imkanı sağlayabilirler.

  • 103 – ADÜ – Veteriner Fakültesi – Kuyulu
  • 104- ADÜ – Mimar Sinan Mahallesi
  • 106 – ADÜ – Toki – Kadiköy
  • 107 – ADÜ – Çestepe – Tepecik
  • 301 – ADÜ – Kösk – Yenipazar
  • 302 – ADÜ – Nazilli
  • 401 – ADÜ – Incirliova
  • 402 – ADÜ – Germencik – Ortaklar
  • 403 – ADÜ – Kusadasi
  • 501 – ADÜ – Çakirbeyli – Koçarli
  • 505 – ADÜ – Karpuzlu – Tekeler
  • 603 – ADÜ – Acarlar – Osmanbükü
  • 605 – ADÜ – Kocagür – Imamköy – Serçeköy
  • 606 – ADÜ – Kizilcaköy – Dereagzi – Incirliova
  • 607 – ADÜ – Germencik – Hidirbeyli

  Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

  Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yol Tarifi

  Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

  Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

  Adres: Zafer Mah. Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Yolu Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi, 09100 Efeler/Aydın

  Tel: 444 1 256

  E-mail : [email protected]

  İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer bir makalemizde Aydın Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları, İç Hastalıkları Dahiliye Nedir? İç Hastalıkları Dahiliye Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Aydın Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Aydın Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Randevu, Aydın Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Aydın Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Aydın Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Polikliniği İletişim ve Adres bilgilerine yer verdik.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir