DEVLET HASTANELERİ

Aydın Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

Aydın Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları, İç Hastalıkları Dahiliye Nedir? İç Hastalıkları Dahiliye Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Aydın Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Aydın Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Randevu, Aydın Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Aydın Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Aydın Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Polikliniği İletişim ve Adres bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Aydın Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Hakkında

Aydın ilinde bulunan Aydın Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları ile Aydın ili ve çevre illere hizmet sağlamaktadır. Aydın Devlet Hastanesi 1892 yılından günümüze kadar Aydın halkına hizmet vermektedir. Hastane şu anki kullanmış olduğu hizmet binasına 1993 yılında taşınmıştır. 31.060 metrekare kapalı kullanım alanı ve 464 yatak kapasitesine sahip olan hastane, uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda son model tıbbi cihazlarla hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Aydın Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları listesini vermeden önce dilerseniz biraz iç hastalıkları dahiliye bilim dalı hakkında bilgi verelim.

İç Hastalıkları Dahiliye Nedir?

Dahiliye olarak da bilinen İç Hastalıkları, iç organları etkileyen pek çok hastalığın teşhis ve tedavisi ile ilgilenen ana bilim dalıdır. İç Hastalıkları Dahiliye bölümü oldukça geniş bir çalışma yelpazesine sahiptir. Akla gelebilecek çok sayıda hastalığın tedavisi ile ilgilenmektedir. Genellikle polikliniklere başvuran çoğu hastaların rahatsızlıkları İç Hastalıklarından kaynaklanmaktadır. İç Hastalıkları-Dahiliye uzmanı hastalığın teşhis ve tedavisi ile ilgilenmektedir. Tanısı konulan bazı hastalar Dahiliye doktorları tarafından diğer uzmanlık alanlarına yönlendirilmektedir.

Aydın Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları
Aydın Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

İç Hastalıkları Dahiliye Hangi Hastalıklara Bakar?

Kansızlık, Grip, Zatürre, Astım, Bronşit, Hipertansiyon, KOAH, Guatr, Troid hastalıkları, diyabet, Kalp ritim bozuklukları, Kalp yetmezliği, Koroner kalp hastalıkları, Göğüs ağrısı (buna bağlı sol kol ağrısı),Mide ekşimesi, Gastrit, Ülser, Böbrek hastalıkları, Safra kesesi hastalıkları, Karaciğer hastalıkları, Kabızlık, İshal, Karın ağrısı, Ateşli eklem romatizması, Gut hastalığı, Hepatit, Migren, Baş ağrısı, baş dönmesi, İdrar yolu hastalıkları, Kistler, Akdeniz anemisi, Alerjiler, Ağız kuruluğu, Öksürük, Spastik kolon (sinirsel kolit), Obezite, Osteoporoz, Kolesterol ve Trigliserit yüksekliği, Hemofili, Kanser dahiliye bölümünün ilgilendiği hastalıklardır.

İç Hastalıklarının aktif olarak çalıştığı alanlar

 • Kardiyoloji
 • Hematoloji
 • Endokrinoloji
 • Nefroloji
 • Gastroenteroloji
 • Onkoloji

Aydın Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

Uzm. Dr. ASLI DEMİRKOL Aydın Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. BERKANT USOĞLU Aydın Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. BİLGEHAN YOLLU YILDIZ Aydın Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. ESRA ERCAN AKTEKİN Aydın Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. FATİH GENCER Aydın Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. FİLİZ CANLI TURAN Aydın Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. NERGİZ YILMAZ Aydın Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. ÖZLEM ÇAKIR AÇIKGÖZ Aydın Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. RİFAT YAVAŞ Aydın Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. SULTAN TOKGÖZ İNCE Aydın Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. ŞULE YILMAZ Aydın Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. YAŞAR BARIŞ TURGUT Aydın Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. YİĞİT OĞUZ ÜNAL Aydın Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Hastalığınızın tedavisi için mutlaka alanında uzman bir doktora muayene olmanız gerekir. Doktor tedavisine ilave olarak Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ve devlet hastanelerinde de uygulamaya başlanmış olan tamamlayıcı ve alternatif tıp tedavi yöntemlerinden de yardım alabilirsiniz. Alternatif tıp yöntemleri nedir diye soruyorsanız alternatif tıp yöntemleri ile ilgili yazdığımız makalelerin size yardımcı olabileceğini düşünüyorum. Tamamlayıcı ve alternatif tıp yöntemleri ile ilgili makalelerimizi görmek için TIKLAYIN.

Aydın Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Aydın Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Aydın Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Aydın Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Aydın Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Aydın Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne ait otobüsleri kullanarak hastaneye ulaşabilirler. Ayrıca şehir merkezinde faaliyet gösteren 1 (Kemer Ayko – Otogar), 3 (Kemer Ayko – Menderes Mah.), 4 (Kemer Ayko – Astim), 10 (ADÜ – Toki), 12 (Astim – Tellidede – Otogar) dolmuşlarına binerek de hastaneye ulaşım sağlayabilirsiniz.

 • 101 – Umurlu – Mimar Sinan
 • 102 – Mimar Sinan – Otogar
 • 104 – ADÜ – Mimar Sinan
 • 603 – ADÜ – Acarlar – Osmanbükü
 • 606 – ADÜ – Kardeşköy – Kızılcaköy – Dereağzı – İncirliova

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler de tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Aydın Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Aydın Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Aydın Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Hasan Efendi – Ramazan Paşa Mahallesi Kızılay Caddesi No: 1/1 09100 Efeler/Aydın
Tel: 0 256 213 90 02
E-Mail: [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Aydın Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları, Ortopedi ve Travmatoloji Nedir? Ortopedi ve Travmatoloji Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Aydın Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Aydın Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Randevu, Aydın Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Aydın Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Aydın Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Polikliniği İletişim ve Adres bilgileri hakkında bilgi vermeye çalıştık.

One thought on “Aydın Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

 • Aysen Gülçin Yeter

  Dahiliye doktoru Esra Ercan Aktekin, hasta ve yakınlarına olan yaklaşımı, nezaketi, ilgisi ve güler yüzü ile mükemmel bir insan.Babamın rahatsızlığında gösterdiği özen ve dikkat sayesinde daha ciddi ve kötüye gidebilecek bir durumu fark edip bizi yönlendirdi.Bizim için doktorumuz bir şanstı.Ne kadar tesekkür etsek de yetmez. Tanıdığım herkese de öneriyorum.Sonsuz teşekkürler doktorum

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir