DEVLET HASTANELERİ

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Diş Hekimliği Doktorları

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Diş Hekimliği Doktorları, Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Diş Hekimliği Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Diş Hekimliği Doktorları Randevu, Ankara Bilkent Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Diş Hekimliği Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Diş Hekimliği Doktorları Hakkında

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Diş Hekimliği Doktorları ile Ankara ili başta olmak üzere çevre illere ve tüm Türkiye’ye hizmet etmektedir. Son teknoloji ile üretilmiş tıbbi cihazların kullanıldığı uygulamalarda hasta memnuniyeti üst düzeydedir. Hastalığın tanı, teşhis ve tedavi süreçleri sırasında yapılan uygulamalar profesyonel ellerde gerçekleştirilmektedir. Ankara Bilkent Şehir Hastanesi, alanında uzman doktor kadrolarından oluşmaktadır.

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Diş Hekimliği kliniğinde alanında uzman hekimler tarafından ağız-diş bakımı ve beslenme önerileri, çürük oluşumlarının tedavileri, diş çekimleri, ortodonti tedavileri, parmak emme, tırnak yeme, dudak Isırma vb. gibi alışkanlıkların tedavisi, kanal tedavileri, diş kırıkları, çocuklarda diş eti hastalıkları gibi pek çok rahatsızlığın tedavisi gerçekleştirilmektedir.

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Diş Hekimliği Doktorları
Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Diş Hekimliği Doktorları

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Diş Hekimliği Doktorları

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Diş Hekimliği kliniğinde görevli doktor bulunmamaktadır. Klinik hizmet vermeye başladığında doktor kadrosu bilgilerini sitemizden paylaşacağız.

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Diş Hekimliği Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Diş Hekimliği Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Diş Hekimliği Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Diş Hekimliği Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi’ne gitmek isteyen hastalar Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin 339, 112, 419 hat ve numaralı EGO otobüsleri ile hastaneye ulaşım sağlayabilirler. Ayrıca Kızılay Güvenpark ve Ulus Bentderesi duraklarında bulunan dolmuş hatlarını kullanarak da hastaneye gidebilirsiniz.

Özel araçlarla hastaneye giden hastalar için hastane önünde açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Yol Tarifi

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Diş Hekimliği Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Ankara Şehir Hastanesi Üniversiteler Mahallesi 1604. Cadde No: 9 Bilkent/Çankaya/ANKARA
Tel: 0 312 552 60 00
E-Mail: [email protected]

Diğer bir makalemizde Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Diş Hekimliği Doktorları, Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Diş Hekimliği Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Diş Hekimliği Doktorları Randevu, Ankara Etlik Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Ankara Etlik Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Diş Hekimliği Polikliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir